SPIN

Koncert zespołu Norvid

Aneta Borkowska piątek, 17 lutego 2012, 10:07 Kultura, Wydarzenia

Już 20 lutego (poniedziałek) o godzinie 18.30 w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się koncert zespołu Norvid w ramach I Karnawałowego Maratonu Kulturalnego.

Norvid to grupa przyjaciół tworzących muzykę, którą można określić jako alternatywny rock choć w ich utworach można znaleźć wpływy muzyki jazzowej, metalowej i wielu innych gatunków muzyki z całego świata. Norvid to nieszablonowa muzyka dla myślącego słuchacza, choć sam koncert to także energia i sceniczny show.

Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty zespołu, której premiera miała miejsce w listopadzie 2011r. na deskach CKIS, jak również utwory, które znajdą się na kolejnym krążku grupy – utwory premierowe nigdzie wcześniej nie publikowane.

Koncert to gratka dla miłośników mocnego brzmienia, melodyjnego śpiewania, doskonałego kunsztu muzycznego. Po koncercie będzie można nabyć płytę zespołu.

Bilety na koncert w cenie 10 zł do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.

źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?