SPIN

INFO PRASOWE: Infokiosk na EURO w Siedlcach

Beata Głozak poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 19:34 Aktualnie, Wydarzenia

Mazowsze przygotowuje się do nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej. Samorząd województwa wspólnie z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną i Kolejami Mazowieckimi chce ułatwić turystom poruszanie się po naszym regionie.

Jedną z propozycji jest sieć infokiosków. Spośród 13 jakie wzbogacą Mazowiecki System Informacji Turystycznej jeden z nich trafi do Siedlec. W trakcie EURO 2012 planowane jest uruchomienie dodatkowych pociągów, odwożących podróżnych w godzinach nocnych pomiędzy 00.00 a 01.00 z Warszawy do Żyrardowa, Sochaczewa, Ciechanowa, Łochowa, Siedlec, Pilawy oraz do Radomia.

źródło: UMWM/opr. bg

2 komentarze

  1. Mam to gdzieś dodano 10 lat temu

    Czy w czasie Euro tunel będzie wysprzątany, bo od czasu upadku komunizmu śmierdzi uryną ? Babcia klozetowa też powinna otrzymać dodatkowe środki na pastę do zębów, bo czasem nie wiadomo, czy wali tak z kibla czy z jej buzi. Kiosk jest niepotrzebny, bo tu nikt nie przyjedzie. Brud, smród i gwarancja bezpieczeństwa tylko na papierku. Mydlenie oczu i ogłupianie społeczności lokalnej trwa.

  2. SIEDLCE bazą noclegową EURO 3079 :-))) dodano 10 lat temu

    Słyszałem na mieście że już słynny w Siedlcach Hotel Malutki stara się o dotację z europejskich funduszy na euro w 3079 roku, podobno tak jak ludzie mówili na przystanku, to chcą ostro wystrzelić w górę, trzydzieści pięter plus taras widokowy na Mazowsze. Także kioski z informacją jak najbardziej się przydadzą w sieleckich miejscach publicznych. Acha… no i niech Koleje Mazowieckie już zakupują nowe Pendolino czy TGV, bo turystów nie nadążą przewozić, i niech eurotunel wykopią pod muchawką, będzie ciekawiej, szybciej i bezpieczniej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?