SPIN

PodobaMiSię promuje płytę

Aneta Borkowska piątek, 27 kwietnia 2012, 10:36 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 28 kwietnia (sobota) o godz. 19. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na koncert promujący pierwszą płytę LP zespołu PodobaMiSię. Jako support wystąpi zespół „Niekonwencjonalni” z Drohiczyna.

28 kwietnia ukaże się pierwsza „długogrająca” płyta zespołu „PodobaMiSię”, na której znajdzie się 12 utworów m.in. Kto po wsi chodzi, A MORZE, Barman, Konstruktorzy atomowi, Niepełnoletnie dziewczęta, Kolorowe Światła. Z tej okazji w Sali Widowiskowej „Podlasie” zespół zagra koncert. Przed „PodobaMiSię” wystąpi młoda, dobrze zapowiadająca się kapela z Drohiczyna – „Niekonwencjonalni”. Podczas trwania koncertu będzie można również nabyć płytę i zdobyć autografy wszystkich członków zespołu.

Długo oczekiwana płyta „PodobaMiSię” zamyka pewien etap twórczości zespołu. Rok 2012 zapowiada się dla zespołu bardzo owocnie. Jesienią planuje wydać drugą płytę, nad którą obecnie pracuje w studio nagraniowym a niektóre z nowych utworów będzie można już usłyszeć na koncercie w „Podlasiu”. W trakcie realizacji są również kolejne klipy wideo do piosenek „Konstruktorzy Atomowi” oraz „Protezowy zawrót głowy”. Ponadto w maju ruszają w trasę koncertową po Polsce.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?