SPIN

Przynieś surowce wtórne, a otrzymasz sadzonki

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 maja 2012, 12:26 Aktualnie, Wydarzenia

W sobotę (12 maja) w godzinach między 10 a 14 na parkingu przy siedleckim stadionie przy ul. Jana Pawła II odbędzie się w ramach V Siedleckich Dni Recyklingu zbiórka surowców wtórnych.

Każdy kto przyniesie (wystarczy jedna z podanych pozycji): 10 kg makulatury, 20 butelek z tworzywa sztucznego, 15 opakowań szklanych, 20 sztuk baterii, 3 sztuki drobnego zużytego sprzętu elektrycznego/elektronicznego lub 4 sztuki zużytych opon otrzyma jedną sadzonkę albo jeden ekogadżet.

źródło: UM Siedlce

5 komentarzy

 1. siedlczanka dodano 9 lat temu

  Ten stadion mieści się przy jakiej ulicy??? pozdrawiam

 2. Beata Głozak dodano 9 lat temu

  Dopisane – pozdrawiam.

 3. kto to wymyślił??? dodano 9 lat temu

  dlaczego nie można było zrobić tej imprezy w centrum miasta??? ile ludzi mniej pójdzie tam po te sadzonki zobaczą urzędnicy miasta już w sobotę… co to za poroniony pomysł!!! zamiast połączyć imprezę z jarmarkiem Stanisława, wywala się na drugi koniec miasta ludzi po jakieś sadzonki. BOJKOT!

 4. Stefan dodano 9 lat temu

  Brawo…. Bardzo mądrze, że w tym roku zorganizowaliście zbiórkę na dużym parkingu. Malkontenci niech przypomną sobie ubiegłoroczną zbiórkę pod Starostwem Powiatowym w centrum miasta, a myślę, że nie będzie trzeba im "łopatą" wkładać do głowy – tłumaczyć dlaczego ?

 5. hahaha dodano 9 lat temu

  już widzę te tłumy ciągnące na odludzie, jeszcze na dodatek z 10kilogramową paczką makulatury albo 20-toma butelkami, żeby dostać w zamian jedną sadzonkę… Stefan ma rację – trzeba robić tę imprezę na dużej przestrzeni, ale dlaczego na końcu miasta??? nie można było zrobić tego gdzieś w centrum, np. na bazarku u pana Przesmyckiego? tam jest pusto coraz bardziej…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?