SPIN

Pijany budowniczy pobił przechodnia i groził policjantowi

Beata Głozak niedziela, 20 maja 2012, 23:25 Siedlce, Wydarzenia

Takie sytuacje na szczęście zdarzają się rzadko. W miniony czwartek na ul. 3 – go Maja pijany pracownik budowy pobił przechodnia, bo ten miał mu zwrócić uwagę. Krótko później 29 – latek zwyzywał jeszcze policjantów, którzy przyjechali na interwencję.

W czwartek 17 maja dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez siedlczanina, że gdy około godz. 16. przechodził ul. 3 – ego Maja został pobity przez mężczyznę wykonującego prace budowlane przy elewacji budynku. Do ataku doszło najprawdopodobniej dlatego, że przechodzień zwrócił budowlańcowi uwagę. Tuż po zgłoszeniu na miejscu pojawili się policjanci i zatrzymali 29 – latka, ale jego agresja przeniosła się na jednego z funkcjonariuszy, którego zwyzywał i groził mu pobiciem. Po przewiezieniu mężczyzny do komendy i przeprowadzeniu badania okazało się, że ma on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Pracownika budowy zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?