SPIN

UWAGA: Utrudnienia w ruchu dziś i w sobotę

Aneta Borkowska wtorek, 12 czerwca 2012, 09:16 Siedlce, Wydarzenia

W związku z trwającymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i stworzonej w naszym mieście strefie kibica w dniach 12 i 16 czerwca, czyli podczas rozgrywania spotkań przez naszą reprezentację w mieście będą utrudnienia w ruchu.

Już dzisiaj (12 czerwca) od godz. 19 do godz. 23.30 zamknięta zostanie ul. Kilińskiego (od Piłsudskiego do Pułaskiego) oraz ul. Piłsudskiego (od Bohaterów Getta do Orzeszkowej).

W sobotę (16 czerwca) czekają kierowców identyczne utrudniania.

Dodatkowo 24 czerwca (niedziela) podczas odbywającej się Gali Tańca i Piosenki Miejskiego Ośrodka Kultury od godz. 13. do godz. 20. zamknięta zostanie ul. Wiszniewskiego.

źródło: UM Siedlce/Wydział Dróg

6 komentarzy

 1. a gdzie usiąść? dodano 9 lat temu

  Czy CKiS ustawi krzesełka do siedzenia czy ludzie mają stać przez dwa mecze i oglądać futbol z perspektywy stania albo siedzenia na asfalcie? Póki co nic się tam nie dzieje, taka do d***y trochę ta Strefa Kibica…

 2. !!! dodano 9 lat temu

  W Warszawie jest natomiast 100 tysięcy krzesełek dla tłustych tyłków. Dziękuję dobranoc.

 3. niby strefa dodano 9 lat temu

  niby jest a nikt o tym nie wie, niby mamy wspólnie kibicować, ale z kim, kto to organizuje, prowadzi, animuje? niby strefa w Siedlcach…

 4. Ivan dodano 9 lat temu

  Strefa to strefa i tyle, zapraszam. Doping będzie się sączył samoistnie, do tego nie potrzeba jakiś animatorów. Prawdziwi kibice są wśród nas…

 5. strefa? dodano 9 lat temu

  Czegoś takiego brak. Zamkną ulice i ludzie na telebimie przed starostwem (jak się zbiorą, bo istotnie reklamy brak) będą mogli postać i nacieszyć się swoim towarzystwem.Albo będą krążyć między centrum a zalewem w poszukiwaniu lepszych rozwiązań.
  A tak uroczo było w niedzielę 🙁

 6. Xaveri dodano 9 lat temu

  Fajna sonda po prawej – żeby oddać głos trzeba się zalogować, żeby zobaczyć wyniki trzeba się zalogować… To dla kogo ta sonda? Dla pracownic(ków) SPIN?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?