SPIN

Smykofonia – nowy sezon

Aneta Borkowska piątek, 7 września 2012, 08:57 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 16 września (niedziela) o godz. 16. i 17. na kolejne spotkanie w ramach projektu SMYKOFONIA – Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!

Tematem najbliższego koncertu będą „Opowieści dawnych instrumentów”. Koncert będzie muzyczną wędrówką przez wieki (od XIII do XIX w.), w której zaprezentowane zostaną tańce i pieśni dawnej Polski i Europy. Naszym przewodnikiem będą instrumenty z tamtych czasów, takie jak: viola da gamba, szałamaja, rauschpfeife, harfa gotycka, lutnia, ney, kantele, saz, flety proste, lira dzwonkowa, lira korbowa, rigg i rogi myśliwskie.

Wykonawcy to zespół CANOR ANTICUS w składzie: Karolina Koślacz, Magdalena Tejchma, Paweł Zalewski, Piotr Zalewski. Kierownik artystyczny: Marcin Zalewski.

godz. 16. – dzieci w wieku od 0 do 2 lat,
godz. 17. – dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Koncerty wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą, wysoką jakością prezentowanej muzyki oraz dostosowaniem wszelkich działań do możliwości percepcyjnych dzieci.

Kolejne koncerty z cyklu Smykofonii odbędą się w dniach: 7 października, 4 listopada oraz 4 grudnia. Rezerwacje oraz bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS ul Bpa I. Świrskiego 31 tel. 25 644 68 00 w. 37

Bilety:
– dzieci bezpłatnie, opiekunowie – 25 zł/os.
Karnety:
– dzieci bezpłatnie, opiekunowie: 4 spotkania – 80 zł/os.; 3 spotkania – 60 zł/os.; 2 spotkania – 40 zł/os.

źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?