SPIN

Prace przy aquaparku mają ruszyć na początku października

Beata Głozak czwartek, 13 września 2012, 17:20 Aktualnie, Wydarzenia

Jutro mija czas na wniesienie protestu dotyczącego rozstrzygnięcia przetargu na kontynuację budowy aquaparku. Jak podczas dzisiejszej konferencji w siedleckim magistracie powiedział prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce Mirosław Pawłowski na razie takie pismo nie wpłynęło i jeśli w tej kwestii nic się nie zmieni podpisanie umowy ze zwycięzcą przetargu, firmą Skanska może nastąpić w połowie przyszłego tygodnia.

Po podpisaniu umowy media zostaną o tym poinformowane, bo jak stwierdził prezes nikt nie zamierza robić z okazji umowy „medialnych fajerwerków”. Z informacji jakie przekazał nam Mirosław Pawłowski wynika też, że Skanksa zamierza rozpocząć pierwsze prace na terenie budowy pływalni w pierwszym tygodniu października i do zimy chce zadaszyć obiekt.

bg

4 komentarze

 1. tak tylko pytam dodano 12 lat temu

  z Zambetem podpisywali przy blaskach fleszy i świateł kamer, a teraz się wstydzą, czyżby wyżuty sumienia czy grunt się pod ARM/UM obsuwa ?? Wybory blisko, oj blisko, a ludzie widzą i odpowiednio "nagrodzą" władze w najbliższych wyborach, koniec zgody i (niedo)rozwoju już bliski, oj bliski

 2. fajerwerki???? dodano 12 lat temu

  Tak. Sam powinien palić się ze wstydu za schrzaniony projekt z Zambetem. Ale to gość bez honoru.

 3. siedlczanin dodano 12 lat temu

  Ciekawi mnie jaki by był rwetes jakby to rządziło w Siedlcach PO ,SLD lub jakaś inna opcja ile by było szumu ze niedolni nie nadają się do niczego nie potrafią nawet głupiego przetargu właściwie zorganizować a tak to jest ok. TAK TRZYMAĆ I DALEJ GŁOSUJCIE NA PiS i BĘDZIE CUDOWNIE -PO to tylko potrafi piłkę kopać.

 4. Zawisza Czarny dodano 12 lat temu

  do siedlczanin…… w Siedlcach rządzi PO razem z PIS….

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?