SPIN

UWAGA: Możliwe wyłączenia prądu

Aneta Borkowska niedziela, 30 września 2012, 21:59 Aktualnie, Wydarzenia

W najbliższych dniach mieszkańców kilku ulic w Siedlcach czekają przerwy w dostawie prądu. Utrudnień mogą spodziewać się siedlczanie z:

2 października w godz. 8-14. – ul. Powstańców Warszawy, Fizylierów, Warszawska,

4 października w godz.8-17. – ul. 11-go Listopada 13 i 15,

5 października w godz. 8-12. – ul. Reymonta, Iwaszkiewicza, 10-go Lutego,

5 października w godz. 8-14. – Łukowska , Radzyńska,

ab

2 komentarze

  1. Olllaaaa dodano 9 lat temu

    Witam, chciałabym się dowiedzieć czy to oznacza, że w tych godzinach nie ma wcale prądu, przez cały ten czas? Bo już nie wiem, nikt nie podaje informacji a wiadomo w domu są urządzenia których trzeba używać, proszę o informacje

  2. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

    Na stronie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa Rejon Energetyczny Siedlce (http://www.warszawa.pgedystrybucja.pl/index.php?pid=193), z której czerpiemy informacje o wyłączeniach napisane jest: planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców, wg zamieszczonej tabeli (i tu podawane są ulice oraz daty i godziny).
    Jednak nie jestem w stanie odpowiedzieć Pani na pytanie czy na pewno prąd zostanie wyłączony i czy będzie to trwało zawsze przez cały podany czas. Dlatego w tytule podajemy: Możliwe wyłączenia prądu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?