SPIN

Specjalne linie MPK oraz mapy na Wszystkich Świętych przypominamy

Aneta Borkowska poniedziałek, 29 października 2012, 09:22 Siedlce, Wydarzenia
Cmentarz Centralny ul.Cmentarna

Cmentarz Centralny ul.Cmentarna

MPK w okresie Świąt Wszystkich Świętych uruchamia linie specjalne. W autobusach tych ważne będą bilety ulgowe, emeryckie oraz bilety zerowe zarówno w formie papierowej jak też na Siedleckiej Karcie Miejskiej (bilet elektroniczny). Nie będą za to ważne bilety miesięczne. Podajemy także mapki jak w tych dniach poruszać się po mieście.

Podajemy szczegółowy rozkład jazdy autobusów w tych dniach:

1 listopada:

–  CMENTARNA –  JANOWSKA LS1:  
10-Lutego – Piłsudskiego – Starowiejska – JANOWSKA (powrót Janowska- Starowiejska- Piłsudskiego-Wojskowa – Sokołowska – Popiełuszki). Kursują co 20 min. od godz.8.  Ostatnie kursy o godz.19. i 19.20 przez ul. Floriańską do MPK,

KURPIOWSKA – JANOWSKA LS 2
Kurpiowska – Monte Cassino – Piłsudskiego – Starowiejska – Janowska.  Kursuje co godzinę od godz. 8.15 z Kurpiowskiej i 8.45 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz. 17.45 przez ul.Floriańską do MPK,

LEŚNA – JANOWSKA LS 3
Leśna – Unitów Podl.- Partyzantów – Składowa – Grabianowska – Południowa – Starzyńskiego – Starowiejska – Janowska. Kursuje co godzinę począwszy od godz.8.00 z Roskoszy i 8.30 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.30 przez ul.Floriańską do MPK,

CHROBREGO – JANOWSKA LS 4
Chrobrego – Dąbrowskiego – Bema – Kazimierzowska – Starowiejska – Janowska. Kursuje co godzinę od godz.9.10 z Chrobrego 9.40 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.16.40 przez ul.Floriańską do MPK,

PIASKI ZAMIEJSKIE – JANOWSKA LS 5
Piaski Zamiejskie – Warszawska – Piłsudskiego -Starowiejska – Janowska. Kursuje co godzinę począwszy od godz.7.55 z Piask Zam. i 8.25 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.25 przez ul.Floriańską do MPK.

Dodatkowo w dniach 31 października oraz 2 listopada w godz.9.-17.30 co godzinę będzie kursował autobus na trasie ul. Cmentarz Cmentarna – Cmentarz. Janowska.

Cmentarz "Janowski" ul. św. Faustyny Kowalskiej

Cmentarz „Janowski” ul. św. Faustyny Kowalskiej

Czasowa organizacja ruchu w rejonie siedleckich cmentarzy obowiązuje od 1 listopada od godz. 5. do dnia 2 listopada do godz. 20.

Cmentarz Centralny (ul. Cmentarna)
Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy ul. Szkolną i Przerwy-Tetmajera od ul. Piłsudskiego, Cmentarną do ul. Wojskowej i ul. 10-go Lutego do Piłsudskiego.
Przystanek autobusowy dla wysiadających zostanie zlokalizowany przy ul. ks. Popiełuszki natomiast przystanek dla wsiadających przy ul. 10-go Lutego.

Cmentarz „Janowski” (ul. św. Faustyny Kowalskiej)
Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy ul. Starowiejską (od skrzyżowania z ul. Janowską) do ul. Kasztanowej, dalej ul. Kasztanową do Janowskiej i ul. Janowską do Starowiejskiej. Dojazd odbywa się od ul. św. Faustyny Kowalskiej.
Przystanek autobusowy dla wsiadających i wysiadających zlokalizowany będzie na łączniku ul. Starowiejskiej i Janowskiej.

opr. ab

4 komentarze

 1. mc dodano 9 lat temu

  Monte Cassino pieszemy przez dwa s

 2. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Dziękujemy, już poprawione

 3. się pytam dodano 9 lat temu

  gdzie są nowe autobusy??? ja wiem gdzie – czekają aż miasto będzie miało kasę w nowym roku, co ją trzeba dołożyć do unijnej dotacji – i wtedy autobusy się pojawią!!! zobaczycie, oszuści.

 4. lukasz dodano 9 lat temu

  nowe autobusy są na zajezdni na Starzyńskiego przed wyjazdem muszą je chyba zarejestrować a z tym się zchodzi

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?