SPIN

POLICJA: Nożownik w areszcie

Aneta Borkowska wtorek, 13 listopada 2012, 14:31 Aktualnie, Wydarzenia

Przed kilkoma dniami (10 listopada) około godz. 19.35 dyżurny siedleckiej komendy otrzymał informację, że na terenie dworca PKS przebywa mężczyzna, który prawdopodobnie został ugodzony nożem.

Na miejsce natychmiast skierowano karetkę pogotowia oraz patrol policji. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, na szczęście odniesione obrażenia nie zagrażają jego życiu.

Policjanci wspólne z jednym ze świadków zaczęli poszukiwania sprawcy. Po chwili na ul. 3 – ego Maja jeżdżący z kryminalnymi świadek rozpoznał na ulicy mężczyznę, który zaatakował nożem pokrzywdzonego. Został on zatrzymany przez policjantów i osadzony w policyjnym areszcie. Okazał się nim 60 – letni siedlczanin. Jak potwierdzono to podczas przeprowadzonego badania w chwili zdarzenia był on pijany mając w organizmie ponad 2,1 promila alkoholu.

Wczoraj (12 listopada) usłyszał on zarzut uszkodzenia ciała, a za popełnione przestępstwo grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?