SPIN

POLICJA: Dewastował wystawy sklepowe siekierą

Aneta Borkowska czwartek, 27 grudnia 2012, 13:25 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleccy policjanci wczoraj (26 grudnia) zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który siekierą uszkodził szybę wystawową oraz szybę w drzwiach wejściowych w jednym z siedleckich sklepów. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W najbliższym czasie 29-latek odpowie za swoje naganne zachowanie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i obowiązek naprawienia szkody.

autor. sierż.szt. Edyta Barycka, KMP Siedlce

6 komentarzy

 1. nick nieznany dodano 10 lat temu

  To był podobno "gość" na przepustce więzienia.Teraz jego matka chce ukrócic "leb' całej sprawie,nalegając na wlaścicieli, (dając im pieniądze za wyrządzoną szkodę)by wycofali skargę.Mam nadzieje,że tak się nie stanie i recydywista dostanie dodatkowe lata do odsiadki.

 2. obserwator II. dodano 10 lat temu

  Tak się zachowują pijane myszy i jak tylko kota brak to pijana mysz atakuje wszystko co się nawinie.Nie łączyć z nazwiskiem porządnych obywateli tego grodu.

 3. ..... dodano 10 lat temu

  to nikt z kryminału t***u nie wiesz to po co piszesz takie bzdury!!!!

 4. korekfcb dodano 10 lat temu

  d…ny nie wiedza a pisza sam jestes recydywa da…ie!!!!!!!!!!

 5. ja do nick nieznany dodano 10 lat temu

  a co zazdroscisz, ze mama mu pomaga twoja to by lache polozyla na ciebie a zreszta o czym mowa jak ty masz dwoch ojcow 🙂 ps . i udalo sie mamie i jest na wolnosci

 6. do obserwator II dodano 10 lat temu

  dobry z ciebie obserwator chyba nie tylko tu ale i na komendzie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?