SPIN

Zmiany w MKK Siedlce

Aneta Borkowska czwartek, 3 stycznia 2013, 10:13 Sport, Wydarzenia
Na zdjęciu Ewelina Skardzińska

Na zdjęciu Ewelina Skardzińska

Z nowym rokiem nastąpiły małe zmiany w siedleckiej drużynie koszykówki MKK Siedlce. do SKS 12 Warszawa została wypożyczona Zuzanna Niedziółka, natomiast w siedleckim zespole trenuje Ewelina Skardzińska.

Zuzanna Niedziółka to młoda wychowanka siedleckiego klubu, która 1 stycznia trafiła do zespołu kadetek SKS 12 Warszawa. Wypożyczenie ma pomóc Zuzannie Niedziółce w jej dalszym rozwoju. Siedlczanka w nowym zespole powalczy w eliminacjach do Mistrzostw Polskie kadetek, ale nie zaprzestanie treningów w MKK.

W tym samym czasie do drużyny przyszła Ewelina Skardzińska, która grała już w MKK w poprzednim sezonie. Pochodząca z Białegostoku zawodniczka zaczynała karierę w tamtejszym Włókniarzu, następnie 4 lata spędziła grając za oceanem. W Stanach Zjednoczonych grała przez 2 lata w Missouri i tyle samo czasu na Florydzie. Po powrocie do Polski środkowa zrobiła sobie przerwę w grze, po której trafiła do MKK w sezonie 2011/12.

źródło/Foto: MKK Siedlce

5 komentarzy

 1. kibic dodano 9 lat temu

  jak na tak dobry zespol to chyba nie byl dobry transfer jest ciezka i wolna i chyba nie pomoze w tamtym roku sobie srednio radzila mimo wszystko trzymam kciuki za AWANS

 2. BEJ dodano 9 lat temu

  Jak stracili Kret to muszą się ratować czymkolwiek!

 3. kibic dodano 9 lat temu

  no ale nie oszukujmy sie kret tez ponizej oczekiwan powiedzialbym ze ten sam poziom co skardzinska

 4. BEJ dodano 9 lat temu

  co? Kret poniżej oczekiwań? co Ty gadasz!!! nawet nie porównuj jej gry z gra Skardzińskiej bo to dwa różne bieguny. Jak się zawodniczka potyka o własne nogi a udami obciera aż iskry lecą i mimo to taki obiecujący zespół ją bierze to…..naprawdę musiała być tania, bez urazy.

 5. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dodano 9 lat temu

  hahahahahahahahaha dobre dobre BEJ

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?