SPIN

POLICJA: Okradali domki letniskowe

Aneta Borkowska wtorek, 8 stycznia 2013, 14:15 Aktualnie, Wydarzenia

Przed kilkoma dniami właściciel działki letniskowej znajdującej się w miejscowości Kolonia Żelków zatrzymał 52 – letniego siedlczanina, który okradł znajdujący się na niej domek.

Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że zatrzymany nie działał sam lecz miał wspólnika, którym okazał się inny 30 – letni mężczyzna. Jak ustalono sprawcy po wybiciu szyby w oknie łazienki weszli do wnętrza domu skąd skradli różne przedmioty na szkodę pokrzywdzonego.

Obydwaj sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Pracujący przy tej sprawie policjanci dodatkowo ustalili, że ten „złodziejski duet” dokonał na tym terenie 4 innych podobnych przestępstw. Sprawcy usłyszeli wczoraj (7 stycznia) zarzuty kradzieży z włamaniami, za popełnienie których grozić im może do 10 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

3 komentarze

 1. kara dodano 9 lat temu

  Połamać ręce w kilku miejscach najlepiej w okolicach dłoni i wypuścić. Nie będzie trzeba złodziei utrzymywać w więzieniu.

 2. Chris dodano 9 lat temu

  Z połamanymi rękami staną jeszcze w kolejce po zasiłek.
  Niech odpracują. Z nawiązką. SOWITĄ!.

 3. maniak dodano 9 lat temu

  a czy wiecie ze zlodzieje byli ,są i beda , tyle ze to co ten duet zrobił to mala szkodliwosc czynu bedzie ,ale co darmozjady robia na wiejskiej to juz wola o pomste do nieba ,tam trzeba dobrego kata postawic ,ciekawe ilu niepelnosprawnych by nam doszlo ?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?