SPIN

Pseudokibice Pogoni czekają na rozprawę

Beata Głozak sobota, 19 stycznia 2013, 20:16 Aktualnie, Wydarzenia

Jak informuje „Kurier Lubelski” 4 pseudokibice siedleckiej Pogoni zostali oskarżeni o udział w kwietniowej bójce do jakiej doszło w przerwie meczu między zespołami Motoru Lublin a Pogoni Siedlce. Dwaj z nich chcą dobrowolnie poddać się karze. 

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia minionego roku w Lublinie. W przerwie meczu piłki nożnej pomiędzy Motorem a Pogonią kilku pseudokibiców gospodarzy wyszło ze stadionu i starło się z pseudokibicami Pogoni. Nikt nie ucierpiał. Zarzuty w tej sprawie usłyszało w sumie 21 osób w tym 4 mieszkańców Siedlec i okolic. 2 z nich chce dobrowolnie poddać się karze. Jak donosi „Kurier” uzgodnili oni z prokuratorem kary roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywny i stadionowy zakaz na mecze Motoru. Pozostałym grozi m.in. do 3 lat więzienia. Początek rozprawy 26 lutego.

O sprawie pisałyśmy tutaj: Pierwsze zatrzymania wśród kiboli Pogoni. Będą kolejne?

źródło: KL/opr.bg

2 komentarze

  1. M. dodano 9 lat temu

    Nikt tu z nikim nic nie uzgadniał a tym bardziej z prokuratorem.W jakim niby celu mieliby coś uzgadniać ci czy inni jeżeli byli tylko spisani pod stadionem.Nikt nie ucierpiał, nikt z przypadkowych świadków nic niepokojącego nie widział itd.Rok czasu zajmują się pierdołami za pieniądze podatników.Nie pierwszy i nie ostatni raz.

  2. do kómpetentnej pani redóktor:) dodano 9 lat temu

    Kieruję zatem wniosek do Strasburga o naruszenie zasad sprawiedliwości społecznej.Od kiedy można coś ,,uzgadniać" z organem ochrony prawnej? Czyli gdy mam wyrok, mogę sobie negocjować?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?