SPIN

Sesja miejska na żywo: Zmiany planu zagospodarowania w rejonie Wojska Polskiego

Aneta Borkowska czwartek, 24 stycznia 2013, 15:13 Aktualnie, Wydarzenia

Radni przed chwilą przegłosowali uchwałę ws. zobowiązania siedleckiego prezydenta do wykonania analizy zasadności przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul Wojska Polskiego dla obszaru położonego u zbiegu licu Armii Krajowej, Sienkiewicza i Świętojańskiej.

W praktyce uchwała ma pozwolić, aby w przyszłości na terenie obecnego dworca autobusowego PKS mogło powstać Zintegrowane Centrum Komunikacyjne. Zgodnie z aktualnym planem mogą tam powstać usługi kultury.

bg

4 komentarze

 1. Czyli dodano 9 lat temu

  Miasto zgadza się na to co do tej pory było i co właściciel chce zrobić.
  Co do kultury napewno będzie sklepik z gazetami.

  Dziwna jest ta zmiana zdania przez Miast?
  Dworzec PKS miał być przy PKP ,a tu gdzie Dworzec PKS sama kultura.

 2. dość dodano 9 lat temu

  Tu jest i powinien być dworzec a nie miejsce dla kolejnych caro – densów.

 3. Dalej "Kultur Kampf" dodano 9 lat temu

  Jak jest bieda, to plebsowi trochę wina i robi się igrzyska – kultura w Siedlcach to zasłona dymna dla ciemnogrodu, arie operowe po kościołach, lans rodzinnych biznesów za pieniądze podatników.

  Nie dajmy się zwariować! Te tereny powinny generować przychód do budżetu miasta, jak pójdą pod "wątpliwą kulturę" będą generować tylko kolejne koszty.

 4. ? Dość ? dodano 9 lat temu

  coś ci się pomyliło.obok w podlasiu to luzy uzy działają ,zresztą w 4 salach w mieście luzy działają, podlasie,sojusz były,na przeciwko katedry w atolu i pod jackiem , może im piąta sala potrzebna ? będzie blisko do podlasia

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?