SPIN

Żaneta została I Wicemiss Polonia 2012 !!!

Beata Głozak sobota, 2 lutego 2013, 20:20 Siedlce, Wydarzenia

Żaneta Płudowska. Fot. Archiwum własne bohaterki tekstu.Żaneta Płudowska, siedlczanka, tancerka, studentka warszawskiej AWF dzisiaj w Warszawie wywalczyła tytuł I v-ce Miss Polonia 2012. O tytuł najpiękniejszej walczyła razem z 18 innymi dziewczynami. Kandydatki pokazały się na scenie najpierw w długich sukniach, a potem dwuczęściowych kostiumach kąpielowych. Po tym nastąpił wybór najpiękniejszej „dwunastki” a po kolejnej prezentacji wybór  „piątki”. Żaneta znalazła się w gronie 5 najpiękniejszych kobiet.

Galę finałową konkursu prowadzą tancerka i celebrytka Edyta Herbuś oraz prezenter telewizyjny Maciej Kurzajewski. Imprezę od wykonania utworu „Nothing else matters” rozpoczęła piosenkarka Edyta Górniak.

Żaneta jest jedną z 19 finalistek Konkursu Miss Polonia 2012. Poprzez głosowanie smsowe telewidzowie najpierw wyłonią 12 dziewczyn a potem tzw. „złotą 5”. Liczniki zostaną wyzerowane i zacznie się kolejne głosowanie. Siedlczanka ma nr 5.

W pierwszej odsłonie kandydatki do korony Miss Polonia pokazały się w długich sukniach a następnie w dwuczęściowych kostiumach kąpielowych. Żaneta Płudowska głosem telewidzów zakwalifikowała się najpierw do „dwunastki” a potem do „piątki” najpiękniejszych.

W trakcie konkursu kandydatki musiały odpowiedzieć na pytanie zadane przez jednego z jurorów. Maciej Zień zapytał Żanetę o to jaką osobę ceni za pomoc innym i dlaczego. – Tą osobą jest Jan Paweł II – odpowiedziała siedlczanka.

13 komentarzy

 1. Sąsiadka dodano 8 lat temu

  Stawiam na Ciebie kochaniutka.

 2. xxx dodano 8 lat temu

  tak mało zabrakło 🙁

 3. . dodano 8 lat temu

  Pogrążyła się na tej odpowiedzi.

 4. tak dodano 8 lat temu

  podczas odpowiedzi sie nie popisala ;p po pierwsze to Jan Paweł II BYŁ a nie JEST. nie zmienia to faktu ze zasluzyla na I vice miss a nowa miss zasluzla na korone 🙂

 5. ja dodano 8 lat temu

  Wynik trafiony w 10.Wygrała osoba bardzo naturalna,skromna.Żaneta poległa na odpowiedzi zadanego pytania,szkoda,że nie nadmieniła o swoim pochodzeniu z Siedlec…..ale i tak gratuluję.

 6. y. dodano 8 lat temu

  Coś tam wygra, coś tam się pobawi, a uroda przeminie i tyle.

 7. serio dodano 8 lat temu

  Moim zdaniem zasłużyła na koronę. Odpowiedzią pogrążyła się, ale wiadomo, że nerwy robią swoje. Żanecie trafiło się trudne pytanie. Mam wrażenie, że ta Miss Polonia to była ustawka. Nr. 20 od początku wydawała się faworyzowana.

 8. io dodano 8 lat temu

  Gratuluję Żanetko z całego serca odwagi.Nie dałaś się ponieść nerwom. Wyglądałaś pięknie, wspaniale się poruszałaś .po prostu zjawiskowa.Odpowiedz też było prawdziwa z twoimi przekonaniami ,widać że z głębi serca a nie wystudiowana i wyćwiczona pod kamery tego "świadka" show biznesu.
  Teraz się tylko nie przejmuj miejscowymi hienami ,które pękają ze złości i wypisuja bzdury..Trzymaj się to dopiero początek kariery.

 9. miejscowa hiena ;) dodano 8 lat temu

  A cóż to za kariera… to zepsuty świat.

 10. mieszkaniec dodano 8 lat temu

  gratulacje!
  Twoja odpowiedz super!

 11. grunt to MIEĆ SWOJE ZDANIE, a NIE MÓWIĆ POD PUBLIKĘ dodano 8 lat temu

  a dla mnie i innych prawdziwych chrześcijan papież wciąż JEST i BĘDZIE w naszych sercach i umysłach. Jest naszym największym autorytetem, więc nie rozumiem dlaczego za przykład pod publikę miałaby wymieniać jakiegoś ateistę.
  Jest to jej osobiste zdanie, dzięki któremu WZRUSZYŁA WIELE OSÓB, więc skąd te sugestie na temat odpowiedzi ?…bzdura.
  Jesteśmy dumni z p.Żanetki, bo nie dość, że piękna to jeszcze oficjalne reprezentuje swoje poglądy religijne, choć to w dzisiejszych zakłamanych czasach nie spotyka się z aprobatą na forum, szczególnie wśród zwolenników tzw. związków partnerskich

 12. Brave & Beautiful Heart dodano 8 lat temu

  Odpowiedz pani Żanety byla wspaniala! spontaniczna, naturalna i odwazna.
  W dzisiejszych czasach wyznawanie wiary przypada ludziom wielkiego ducha, charakteru i czystego serca…ludziom wielkiej odwagi…moze zawsze tak bylo…
  Jedna odpowiedz…jedno imie…Jan Pawel II…zelektryzowalo cala Polske…tych kochajacych Pana Boga pozytywnie…i dla czesci osob…negatywnie… ktore pewnego dnia otrzymaja dar wiary ale jeszcze w tym momencie wstydza sie wszystkiego co o niej przypomina chocby…
  W roku wiary…tak pieknie wyznac wiare przypada najwiekszym! Nietuzinkowym! i Pieknym!

 13. inteligentna ha ha dodano 8 lat temu

  Ale wydarzenie , sklecila kilka zdan bez sensu , smiechu warte ciekawe jakie iq tej panienki, niedobrze sie robi ble…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?