SPIN

BARWY TEATRU: Się Kochamy

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 lutego 2013, 11:08 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 24 lutego o godz. 19. na kolejną odsłonę projektu BARWY TEATRU. Tym razem na deskach Sceny Teatralnej wystawiony zostanie spektakl „Się Kochamy”.

Sztuka amerykańskiego autora, jednego ze scenarzystów legendarnego filmu Sydney`a Pollack`a – Tootsie , to doskonała farsa o przewrotności ludzkiej natury i historii, która tak bardzo lubi się powtarzać. Się Kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w której seria intryg knutych przez bohaterów prowadzi do zaskakującego finału.

W pierwszych scenach spektaklu poznajemy Harrego (Rafał Cieszyński) i Milta (Lesław Żurek), dawnych przyjaciół ze szkolnej ławy. Pierwszy stoi na krawędzi (w przenośni i dosłownie), drugi skutecznie udaje zadowolenie ze swojego dotychczasowego życia. Jak się jednak okaże to nie wplątana w tę intrygę kobieta (Edyta Olszówka) ich połączy, a most, z którego chcąc nie chcąc będą po wielokroć skakać.

Występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński;
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz.

Bilety na spektakl do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS tel. 25 644 68 00 w. 37

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?