SPIN

Na stadionie już nikt nie będzie anonimowy

Beata Głozak środa, 20 marca 2013, 23:45 Siedlce, Wydarzenia

System identyfikacji kibiców, monitoring audiowizualny, dodatkowe ogrodzenie stadionu i druga kasa to wszystko ma powstać na siedleckim stadionie już w te wakacje. Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, zarządzająca obiektem przy Jana Pawła II musi do września spełnić w ten sposób wymogi Polskiego Związku Piłki Nożnej i ministerstwa.

– Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych obiekty drugoligowe muszą spełniać określone wymogi monitoringu audiowizualnego, których my nie spełniamy. Wojewoda mazowiecki wyznaczył nam czas na dopełnienie tego obowiązku do 1 września. Zdecydowaliśmy, że jednocześnie wykonamy prace spełniające wymogi Polskiego Związku Piłki Nożnej i ministra – tłumaczy Mariusz Gruda, prezes ARM Siedlce. – W pierwszym przypadku chodzi o budowę systemu ewidencji kibiców, kołowrotków, każdy kibic będzie identyfikowany personalnie – dodaje. W drugim przypadku chodzi o system audiowizualny.

Według prezesa ARMS prace jakie zostaną wykonane usprawnią wejście na stadion między innymi dlatego, że w ramach systemu ewidencji powstanie druga kasa. Monitoring będzie składał się z kamer o wysokiej rozdzielczości. Każda osoba będzie identyfikowana z imienia i nazwiska.

6 komentarzy

 1. asd dodano 9 lat temu

  No tak bo tam przecież są najgroźniejsi Kibole w Całej POlsce 😉
  Zbędny bajer, żeby "Hajs się zgadzał"

 2. F3 dodano 9 lat temu

  Nie zapomnijcie o systemie kart kibica z możliwością zakupu biletu/karnetu przez internet dzięki czemu kibice spoza Siedlec nie będą musieli stćc w długiej kolejce do kas.

 3. JP na 100% dodano 9 lat temu

  Wam się ostro w d*** poprzewracało 😮 Łeb sobie zidentyfikujcie a nie kibiców! -.-

 4. ze dodano 9 lat temu

  Przecież system identyfikacji już istnieje każdy kto kupuje bilet okazuje dokument tożsamości, a bilet jest imienny ponadto przed wejściem na sektor ochrona ma obowiązek i sprawdza zgodność danych z biletu z dokumentem… więc nowy system to nie wiem dla kogo, ale chyba ktoś wygra przetarg na produkcje identyfikatorów. A kibiców gości którzy odwiedzili nasz super nowoczesny i bezpieczny stadion można policzyc na palcach jednej ręki (Pionki i Resovia)

 5. kibic dodano 9 lat temu

  A może by tak wprowadzić identyfikację prezesów??? 🙂

 6. Chrobry dodano 9 lat temu

  Doliczyć jeszcze kibiców Radomiaka a do Kibica zgodziłbym się z tobą ale to rozporządzenie z tego co wiem to byłego ministra spraw wewnętrznych Cichockiego (Donald za tym stoi i jego sztab),który zlecił to swojemu mniejszemu premierowi (wojewodowie to tacy premierzy ale na dole) a wojewoda kazał to wykonać Pogoni więc trzeba mieć pretensje do rządu nie jestem od zarządu ale każdej sprawie trzeba się dobrze przyjrzeć i zobaczyć kto za tym stoi jeżeli jest taka możliwość.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?