SPIN

UWAGA: Wypadek na trasie Siedlce – Zbuczyn. Ranne 3 osoby. Ruch wahadłowy

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 marca 2013, 08:35 Aktualnie, Wydarzenia

Jak przed chwilą poinformował nas Adam Dziura, rzecznik prasowy siedleckiej straży pożarnej na trasie Siedlce – Zbuczyn doszło do wypadku tira z samochodem osobowym.

Około godz. 8.30 na drodze krajowej 2 w rejonie Zbuczyna doszło do zderzenia forda Galaxy oraz ciężarowego TIR-a. Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów kierujący TIR-em z naczepą 36 – letni mieszkaniec gm. Przesmyki jadąc w kierunku Siedlec chciał skręcić w lewo zjeżdżając na posesję. W tym czasie kierujący fordem Galaxy 39 – letni mieszkaniec gm. Zbuczyn, jadący w tym samym kierunku, zaczął wyprzedzać TIR-a. Niestety uderzył w kabinę ciężarówki, a następnie w przydrożne drzewo.
W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała rodzina w samochodu osobowego: kierowca, kobieta w ciąży oraz 2 – letnia dziewczynka. Ruch na trasie jest częściowo zablokowany, a obecni tam funkcjonariusze kierują nim wahadłowo. Wszystkie okoliczności tego wypadku szczegółowo wyjaśniane są przez obecnych na miejscu policjantów.

opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?