SPIN

Jutro program ”Kawa czy Herbata” z Siedlec

Beata Głozak środa, 27 marca 2013, 16:47 Aktualnie, Wydarzenia

W czwartek 28 marca popularny program śniadaniowy „Kawa czy Herbata” zagości w Siedlcach. Głównym tematem relacji na żywo będzie ekologia, nie zabraknie również atrakcji turystycznych miasta.

Udział samorządu w programie możliwy jest dzięki kampanii informacyjno – edukacyjnej „Od eko-samorządu do eko-społeczeństwa”, którą prowadzi Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy współudziale Telewizji Polskiej. Co tydzień w „Kawie czy Herbacie”, promowane są samorządy zaangażowane w działania na rzecz ochrony środowiska, w tym zbiórki elektrośmieci. Formuła audycji pozwala również pokazać inne walory miasta przyciągające turystów czy przedsiębiorców. W siedleckiej edycji programu zaprezentują się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10, a także Zakład Utylizacji Odpadów. Zostaną również wyemitowane dwa felietony promujące walory turystyczne i ekologiczne miasta.

Zapraszamy do oglądania w czwartek 28 III TVP 1, godz. 6.30 i 7.30

źródło: UM Siedlce

3 komentarze

 1. a co łoni pofilmujo we tej wsi? kościoły, pomniki i ronda? dodano 8 lat temu

  mata pacie na szkło, to sie filmujta jutro w sp10 jako tło kamery. jak kamera ktorego polubita to gwiazda bedzie zrobiona jak ta lala.
  No i na pewno wtranżolą się w ekran białe kołnierzyki z UM, będą udawać totalnych nowoczesnych luzaków otwartych na cały świat. He, he, he…

 2. anonim dodano 8 lat temu

  diss na poziomie dziecka…….Siedlce to miasto fejmów……zazdro co nie?

 3. y. dodano 8 lat temu

  I jak było? Oglądał ktoś?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?