SPIN

”Elektryk” najlepszy w województwie

Aneta Borkowska wtorek, 16 kwietnia 2013, 17:19 Społeczeństwo

23 marca, już po raz szósty odbył się w Radomiu finał Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy”. W tym roku do konkursu przystąpiło 564 uczniów z 19 szkół nie tylko z województwa mazowieckiego. Do finału zakwalifikowało się 90 uczniów z 14 szkół. Siedlce reprezentowała drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, czyli „Elektryka” w składzie: Łukasz Jaworucki, Hubert Nasiłowski i Paweł Wojewódzki.

Drużyna zdobyła I miejsce drużynowo i Puchar JM Rektora Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął nasz uczeń Łukasz Jaworucki (finalista z 2012 roku) i otrzymał dyplom, indeks uczelni WISBiOP w Radomiu, zwolnienie z opłat czesnego za pierwszy rok studiów i nagrody rzeczowe. II miejsce zajął Hubert Nasiłowski i otrzymał dyplom, indeks uczelni WISBiOP w Radomiu, zwolnienie z opłat czesnego za pierwszy semestr studiów i nagrody rzeczowe.

Uczniów do konkursu przygotowała Pani Teresa Patoleta – nauczycielka przedsiębiorczości.

tekst: Krystyna Więcławek, dyrektorka ZSP nr 1

8 komentarzy

 1. Znajomy dodano 9 lat temu

  A może go zlikwidować zamiast Kolejowki, co o tym myślicie. W naszym mieście to ma sens.

 2. teka dodano 9 lat temu

  a w nagrodę oczywiście najpierw zabrać najwięcej pierwszych klas w ramach redukcji a potem godziny z w-f'u bo tez ma pierwsze miejsce w mieście… i tak dalej, bo tak władza troszczy się o poziom szkolnictwa w S. – Pamiętajcie to w czasie przyszłych wyborów – apeluje do obecnych i byłych absolwentów – w końcu może ktoś w 'ratuszu' zacznie myśleć !!!!

 3. Anonim dodano 9 lat temu

  Wszędzie zabrali to czemu wam mieliby zostawić, czym wy różnicie się od innych siedleckich szkół. Wszędzie są talenty i wszędzie są sukcesy. Może należy zadać inne pytanie? Czemu w I LO katolickim żadnej klasy nie zabrali?

 4. teka dodano 9 lat temu

  do Anonim:
  najpierw sprawdź gdzie i jakie klasy "zabrali" i jakim kryterium się kierowały władze a potem komentuj 🙁

 5. Karaś dodano 9 lat temu

  Elektryk najbardziej znienawidzona szkoła przez naszego prezydenta. Pani dyrektor wygrała konkurs na swoje stanowisko ale nasz władca nie chciał podpisać normalnej umowy która wynika z warunków konkursu, za to z przodownikiem pracy dyrektorem z kolejówki nie ma takich problemów (ale przecież ma legitymację)

 6. do karasia dodano 9 lat temu

  Dowiedz się szczegółów i dopiero wypisuj takie bzdury. Odnośnie dyr. z kolejówki to rzeczywiście już dawno nie powinien pełnić tej funkcji ponieważ nie nadaje się do tego.

 7. lajla dodano 9 lat temu

  Słowa Karasia nie są bzdurą lecz faktem, szczegółowa analiza tematu
  daje smutny obraz tego jak załatwia się sprawy w Mieście.

 8. Koleś dodano 9 lat temu

  Tak ale Karas robi tak samo więc to stałabe odniesienie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?