SPIN

Spektakl ”Trzewiki Szczęścia”

Aneta Borkowska czwartek, 25 kwietnia 2013, 10:56 Kultura, Wydarzenia

W niedzielę (5 maja) o godz. 16. w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu RODZINNA NIEDZIELA W TEATRZE. Tym razem specjalnie dla naszych najmłodszych widzów na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl „Trzewiki Szczęścia”.

„Trzewiki szczęścia” to bajka z morałem, której odbiorcą są nie tylko dzieci, ale także ich rodzice, gdyż porusza bardzo uniwersalny i jednocześnie ważny w życiu każdego człowieka – problem szczęścia. Bohaterami bajki są pogrążona w melancholii, znudzona życiem księżniczka Lala oraz rezolutny, zawsze uśmiechnięty szewczyk Felek, który zna sposób na rozweselenie księżniczki. Okazuje się, że smutki Lali odpędzić mogą tajemnicze trzewiki, które posiadają szczególną właściwość.

W bajkowe postacie wcielą się Hanna Kochańska (aktorka warszawskiego Teatru Syrena, producentka własnych przedstawień teatralnych, a także trener twórczości dziecięcej i emisji głosu) oraz Jacek Zawada (aktor warszawskich teatrów: Roma, Syrena, Bajka).

Bilety na spektakl w cenie 15 zł – normalny i 7 zł – ulgowy, do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 w. 37 

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?