SPIN

BARWY TEATRU: Boeing, Boeing

Aneta Borkowska sobota, 4 maja 2013, 17:01 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 13 maja o godz. 20. na spektakl teatralny „Boeing, Boeing” w ramach cyklu „Barwy Teatru”.

Boeing Boeing opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów… Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej, choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag służącej, Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo… Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Jaką rolę odegra w tej historii przyjaciel Maksa z lat młodości Paweł? I co najważniejsze, czy okaże się, że to Maks tak dobrze radzi sobie z kobietami, czy może to one radzą sobie z nim?

Produkcja: Tito Production
Obsada: Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Dominika Figurska, Cezary Kosiński;

Bilety na spektakl do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 w. 37b

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?