SPIN

Widowisko muzyczne „Kolory Nadziei” [przypominamy]

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 czerwca 2013, 08:58 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 9 czerwca o godz. 17. na widowisko muzyczne z udziałem ATT LUZ i Gwiazd sceny muzycznej „Kolory Nadziei”, który odbędzie się w Sali Widowiskowej „Podlasie”. Spektakl Kolory Nadziei przedstawia historię człowieka, który początkowo pogrążony w depresji i smutku, zaczyna powoli radzić sobie ze swoimi problemami, aby w końcu stać się szczęśliwym i poznać prawdziwy smak życia.

Przedstawienie jest niesamowicie dynamiczne i widowiskowe, a to za sprawą połączenia teatru, tańca, wizualizacji, zróżnicowanej muzyki (rock, folk, muzyka symfoniczna). Dzięki temu skutecznie dociera do widza i wywołuje w nim burzę emocji. Kolorystyka i zaskakujące projekty strojów solistów i tancerzy dodatkowo wpływają na publiczność wywołując radość, czasem strach, ale co najważniejsze refleksję oraz zastanowienia się nad samym sobą. Kolory Nadziei mają nam uświadomić, że nigdy nie wolno się poddawać oraz pokazać jak żyć lepiej i być szczęśliwym. Dlatego każdy, kto ma dość sztuczności i bezwartościowych przekazów zalewających nas z każdej strony, chce choć na chwilę odpocząć od zgiełku świata, skupić się na sobie i swoich emocjach – powinien obejrzeć ten niesamowity spektakl, który zapadnie mu w pamięci na bardzo długo.

Udział w nim biorą: Ryszard Wolbach, Michał Jelonek, Marcin Kołaczkowski, Michał Rudaś, Kalina Kasprzak, Alternatywny Teatr Tańca LUZ Siedlce – solista Igor Leonik, Zespół Sopor – artyści występujący w wielu znanych programach telewizyjnych (Szansa na sukces, Taniec z Gwiazdami, Jaka to melodia, You Can Dance) czy występujący w takich musicalach jak Miss Saigon, Koty, Graese.
Scenariusz: Barbara Szafraniec
Reżyseria: Marcin Kołaczkowski
Choreografia: Joanna Woszczyńska i Bartek Woszczyński
Wizualizacja: Szymon Szymański i Kamil Szafraniec
Tancerze ATT LUZ: Igor Leonik – solista, Karolina Cabaj, Karolina Długołęcka, Urszula Jasnowska, Patrycja Kałużyńska, Katarzyna Montewka, Dominika Mańkowska, Aleksandra Michalik, Marta Nawrocka, Żaneta Płudowska, Alicja Pogorzelska, Monika Soszyńska, Natalia Wielgórska, Dawid Zdzieborski.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia: MOK ul. Sienkiewicza 63 oraz ul. Pułaskiego 6, zamówienia zbiorowe: Barbara Szafraniec – kom. 608 088 935; e-mail:agencjaido@prokonto.pl

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?