SPIN

POLICJA: Wypadek pod Raczynami

Aneta Borkowska czwartek, 13 czerwca 2013, 10:14 Aktualnie

Dzisiaj (13 czerwca) około godz. 7.05 na drodze polnej pomiędzy miejscowościami Dąbrowa i Raczyny (gm. Przesmyki) doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały trzy osoby. Samochód, którym podróżowały cztery osoby, dachował w polu kukurydzy.

Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący samochodem VW Vento jadąc drogą polną z Dąbrowy do Raczyn w niewyjaśnionych w chwili obecnej okolicznościach utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto dachowało w polu kukurydzy. Pojazdem podróżowała czwórka mieszkańców gm. Przesmyki, tj. trzech mężczyzn i kobieta. Troje z nich, tj. dwóch mężczyzn i kobieta, z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitali w Łosicach i Siedlcach. Trzeciemu z mężczyzn nic się nie stało. Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Mordach.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach/Foto: st. sierż. Magdalena Rudnicka

Komentarze (1)

  1. Max dodano 8 lat temu

    kierowcy z trójmiasta 😛

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?