SPIN

POLICJA: Poszukiwania zaginionego Pawła Kujawskiego

Aneta Borkowska poniedziałek, 24 czerwca 2013, 13:12 Aktualnie

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi poszukiwania zaginionego Pawła Kujawskiego (ur. 1980 roku, zam. Przecław ul. Kilińskiego) który 18 czerwca o godz. 10. opuścił miejsce swojego pobytu (miejscowość Strusy gm. Paprotnia) z zamiarem udania się do miejsca zamieszkania. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 183 cm., średniej budowy ciała, włosy krótkie szpakowate, proste, z przodu zakola, nos duży prosty, oczy piwne, uszy średnie przylegające. Mężczyzna posiada znaki szczególne: przekrzywione lewe ramie oraz brak zęba w górnej szczęce lewej dwójki.

Poszukiwany w chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę białą z niebieskimi rękawami, spodnie beżowe dżinsy oraz brązowe buty adidasy. Mężczyzna posiadał przy sobie plecak granatowy,  czarny portfel, czarną torbę turystyczną  oraz  telefon komórkowy Sony Ericson w czarnej  obudowie.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Siedlce nr tel. (0-25) 643 23 52 lub z najbliższą jednostką Policji, bądź całodobowymi numerami 112 i 997.

źródło: Edyta Barycka, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?