SPIN

„Chodzi o robienie czegoś więcej” [ZDJĘCIA]

Beata Głozak wtorek, 25 czerwca 2013, 01:23 Siedlce

Wspierają materialnie i niematerialnie. Bez nich część imprez sportowych i kulturalnych w Siedlcach odbyłaby się w okrojonym wymiarze lub nie odbyłaby się wcale. Wczoraj w Sali Białej MOK wręczono statuetki Mecenasa Siedleckiego Sportu i Mecenasa Siedleckiej Kultury.

Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu z rąk prezydenta Siedlec odebrali Zdzisław i Leszek Skorupka („M3” Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego). Mecenasami Siedleckiego Sportu za 2012 rok zostali: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Topaz”, Siedleckie Centrum Budownictwa „SED-BUD”, Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, „AWENTA” E.W.A, oraz Systemy Informatyczne „CHODROM”.

Statuetki Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2012 rok trafiły do: Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego IWONEX, Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Topaz”, KODAK Express, „SOKOŁÓW” S.A., CUKROHURT, „Tygodnik Siedlecki”.

Kamil Zawdzki, CUKROHURT, Mecenas Siedleckiej Kultury

Kamil Zawadzki

Zbigniew Paczóski, TOPAZ Mecenas Siedleckiej Kultury i Siedleckiego Sportu

Mecenas Siedleckiego Sportu i Kultury

 

10 komentarzy

 1. y. dodano 8 lat temu

  Jak widać ostatnio się tylko bawią. Nagrody, statuetki, imprezy. Ale po co wymyślać takie pierdoły? Rozumiem jedną czy dwie nagrody za naprawdę specjalne zasługi, ale to? Co to w ogóle jest za farsa.

 2. y. dodano 8 lat temu

  A dopiszę jeszcze, że w tej całej dbałości o kulturę i sponsoringu imprez to w większości nie chodzi o "dobre serce", ale o marketing/reklamę i prawdopodobnie jakieś przekręty podatkowe (z tym to tylko przypuszczenia, bo się nie znam na tym). No i za te czysto biznesowe działania nagrody się dostaje. Gratuluję.

 3. gość dodano 8 lat temu

  Dają ludziom pracę we własnym biznesie i za to dostają nagrody od miasta. Podatki płacą miastu. Miasto się odwdzięcza, budowle się święci i wszyscy zadowoleni! Na chwałę Zbawcy Polski, JK.

 4. Do Y dodano 8 lat temu

  Tak się dzieje na całym świecie , Bycie SPONSOREM KULTUY,SPORTU jest przywilejem i zasługą dla rozwoju tych dziedzin.Więc nie ma powodu ,żeby się w Siedlcach tak dziać nie miało.,skoro dązymy do EUROPY.do cywilzacji..Komuna Juz na szczęście mineła. Komuna z mysleniem ,że " wszystkim równo ale g****** } ta komuna na szczęscie mineła powtarzam , ale w niektórych głowach została. Czyżby niespełniony życiowo ? I wszystkim dokłada na bokach ?

 5. bankier dodano 8 lat temu

  Czemu fotki nie są podpisywane? ok, "Kurasia" zna już w Siedlcach każdy ale resztę można by podpisać – tak samo zresztą jak przy innych infomacjach

 6. Koleś dodano 8 lat temu

  Nie potrzebuje rozgłosu ani nagrody Prezydenta, pomagam od lat cicho spokojnie nie dla rozgłosu czy będąc medialnym i nie podlizuje sie władzy, bo to żadna sztuka tak pomagać i wspierać. Wystarczy popatrzeć na otyłość tych ludzi, gdyby sie dzielili inaczej by wyglądali.ale jakie miasto tacy sponsorzy.
  Panie Prezydencie prosze rozejrzeć sie dookoła a może wykończeniowe zobaczy Pan tez tych którzy pomagają ale nie …….

 7. taraz ja dodano 8 lat temu

  Nie mam nic przeciwko sponsorowaniu, nie mam nic przeciwko temu by ktoś za tą przysługę otrzymał 2 kg mosiądzu w kształcie jakiejś figurki.
  Mam jednak wiele zastrzeżeń co do tego jak te pieniądze są wydatkowane, rozliczane?
  Czy ktoś, w ogóle stara się to robić?

 8. teraz ja dodano 8 lat temu

  Podobne pytanie zadałem, Pani w UM Siedlce.
  Jak chce się pan dowiedzieć, proszę napisać podanie. My to podanie wyślemy do dyrektora i on na to odpowie bo my nie wiemy.
  Drzew szkoda!

 9. odpowiedz "do ja " dodano 8 lat temu

  Oj szkoda z tobą gadać jak nie masz wiedzy w tym temacie to idz zapytaj a nie amatorskie pytania zadajesz.Tak jak zawsze musi być umowa ,wpłata zaksięgowanie i rozliczenie wydatków. Ty się chyba w innej epoce urodziłeś ?

 10. Teraz ja dodano 8 lat temu

  Jak wiemy z filmów (to też kultura) mafia też wszystko księguje.
  Zajmij się "tworzeniem dla nas", a nie pyskuj nam.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?