SPIN

Czy na parkiecie zobaczymy Ratajczaka?

Aneta Borkowska piątek, 28 czerwca 2013, 10:39 Sport

W sportowych mediach pojawiły się informacje, że zarząd klubu SKK Siedlce zastanawia się nad zakupem dzikiej karty. Jak mówi prezes SKK owszem myśl była, ale temat już nie istnieje.

– Faktycznie był taki moment kiedy były rozmowy z Polskim Związkiem Koszykówki – mówi Roman Okliński, prezes SKK. – Dzika karta była w momencie, kiedy pechowo się to tej I ligi nie odstaliśmy, wtedy ona się chłopakom należała. Teraz uważam, że trzeba powalczyć sportowo o awans. W zarządzie temat dzikiej karty nie istnieje – dodaje.

Natomiast rozmowy na temat zawodników są coraz gorętsze. Już wiemy, że Kamil Sulima, nasz wieloletni obrońca będzie w tym sezonie grającym asystentem. Asystentem Wiesława Głuszczaka, który dalej będzie pełnił funkcję trenera drużyny.
– Będzie także Tomasz Gałan, Rafał Sobiło oraz Mateusz Bal – tłumaczy prezes. – Chęć grania w naszych barwach zgłosili także dobrze kibicom znani Marcin Nędzi oraz Karol Dębski – dodaje.

Kto jeszcze będzie grał w SKK Siedlce? Wszystko okaże się w połowie lipca. Wielu kibiców zastanawia się czy na parkiecie zobaczą Łukasza Ratajczaka?
– Prawda, że do Ratajczaka mnie ciągnie, to jest facet, który jest niezły na boisku i rozmowy będziemy prowadzili. Ale nic więcej nie powiem – dodaje Okliński.

Komentarze (1)

  1. Leon dodano 11 lat temu

    Nie sądzę, że Ratajczak będzie chciał wrócić do Siedlec. Nie podobało mu się tutaj, więc jedyną karta przetargową może być fundusz klubu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?