SPIN

Pogoń w ostatnim sparingu ograła trzecioligowca

Aneta Borkowska wtorek, 23 lipca 2013, 23:11 Sport

W dzisiejszym, ostatnim sparingu przed rundą jesienną siedlecka Pogoń pokonała III-ligowy zespół Orlęta Radzyń Podlaski 3:0. Pierwsza bramka padła w 41-szej kolejna w 68-ej a ostatnia w 84-ej minucie spotkania. Jeden z trzech goli był samobójczy. 

Za kilka dni nasi zawodnicy rozpoczną zmagania ligowe. Pierwszy mecz przed swoimi kibicami biało-niebiescy rozegrają już w najbliższą sobotę, 27 lipca o godz. 17. Ich rywalem będzie Concordia Elbląg.

Tuż przed dzisiejszym meczem sparingowym o krótkie wypowiedzi poprosiłyśmy dwóch zawodników. Zdaniem Samuelsona Odunki, byłego zawodnika Radomiaka Radom, najważniejsze będą pierwsze spotkania w wykonaniu Pogoni. Wygrane dadzą komfort i wiarę w zwycięstwo. Szczególnie pełne emocji mogą być za to mecze z Radomiakiem.

Samuelson Odunka

Samuelson Odunka

Grający trener siedleckiej Pogoni, Bartosz Tarachulski nie ukrywa, że nadchodzący sezon będzie bardzo ciężki. Jak podkreśla siłą Pogoni ma być głównie praca zespołowa.

Bartosz Tarachulski

Bartosz Tarachulski

Fot. A.BORKOWSKA

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?