SPIN

POLICJA: Wprawiony złodziej i nielojalni pracownicy

Beata Głozak poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 15:10 Aktualnie

W miniony weekend policjanci komendy miejskiej nie mogli narzekać na brak pracy. W ich ręce wpadli m.in.: złodziej z dorobkiem i nielojalni pracownicy jednego z siedleckich sklepów.

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek. Siedlecka komenda została powiadomiona o tym, że trzech pracowników sklepu przy ul. Brzeskiej, wykorzystując awarię monitoringu, skradło z niego różne elektronarzędzia oraz inne przedmioty będące asortymentem tej placówki. Sprawcy, którymi są 22 – latek oraz dwóch 28 – latków, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze odzyskali większość skradzionego mienia. Mężczyznom grozi obecnie do 5 lat pozbawienia wolności.

Z kolei w sobotę w policyjnym areszcie zatrzymano siedlczanina, który w jednym ze sklepów przy ul. Brzeskiej chciał ukraść młotowiertarkę. Policję o incydencie powiadomiła obsługa. Sprawcą okazał się 22 – letni siedlczanin. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą ustalili, że w ostatnim czasie zatrzymany dokonał 7 innych kradzieży. Za popełnione przestępstwa grozi mu obecnie do 5 lat więzienia.

źródło: KMP Siedlce/opr. bg

2 komentarze

  1. g dodano 8 lat temu

    to się pracowników zapomógł :). I jak tu wierzyć pracownikowi :). Oczywiście wszystkich jedną miarą nie można mierzyć ale jaką oni zrobili opinię pozostałym.

  2. y. dodano 8 lat temu

    Człowiek to się nigdy nie nauczy na cudzych błędach, zawsze musi sam doświadczyć 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?