SPIN

Krzysztof Tchórzewski – najwyżej oceniony polityk z naszego regionu

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 września 2013, 10:29 Aktualnie

Krzysztof Tchórzewski, poseł Prawa i Sprawiedliwości to polityk z naszego regionu oceniony najwyżej przez użytkowników portalu dobrzypolitycy.pl. Najgorzej wypadł zaś poseł Jacek Kozaczyński z Platformy Obywatelskiej. Portal opublikował rankingi najbardziej i najmniej pracowitych polityków. Oceny wystawiane są przez jego czytelników. W sumie Polacy wystawili już ponad 200 mln ocen przedstawicielom władz różnego szczebla.

W sejmowej pracy najlepiej wypadł Krzysztof Tchórzewski (PiS), który z oceną 2,85 uplasował się na miejscu 86. Trochę niżej, bo na miejscu 126 ulokowała się Stanisława Prządka (SLD) z oceną 2,79. Krzysztof Wawrzyniec Borkowski (PSL) znalazł się na miejscu 186 i uzyskał ocenę 2,70. Najgorzej wypadł przedstawiciel PO, czyli Jacek Kozaczyński, który z oceną 2,57 zajął aż 306 miejsce.

Jeśli wziąć pod uwagę te same oceny to na tle województwa wyniki przedstawią się następująco:
– 4 miejsce Karol Tchórzewski z oceną 3,27 (radny sejmiku wojewódzkiego),
– 21 miejsce Krzysztof Tchórzewski,
– 26 miejsce Prządka Stanisława,
– 38 miejsce Krzysztof Borkowski,
– 75 miejsce Jacek Kozaczyński,

W konkursie „Wakacyjny Pracuś Lata” 4 miejsce zajął Krzysztof Tchórzewski, który od czytelników dostał 10 wyróżnień.

Reprezentujący nas w senacie Waldemar Kraska (PiS) z oceną 2,55 uplasował się na 82 miejscu. Inni związani z naszym regionem senatoryz: Henryk Górski reprezentujący Mińsk Mazowiecki (PiS) ocena 2,60 oraz Adam Mamątow reprezentujący Ostrołękę (PiS) ocena 2,56.

 

10 komentarzy

 1. ciekawy dodano 11 lat temu

  A Krystyna Pawłowicz PIS ?

 2. bardzo wiarygodny ranking :) dodano 11 lat temu

  Radny sejmiku przebija czołowych polityków "medialnych"? Panie redaktorki Spin naprawdę w to wierzą? Czy też jest to promocja strony dobrzypolitycy.pl?

  Prawdziwa popularność zostanie zmierzona już wkrótce – 2014 wybory samorządowe i parlamentarne w 2015, albo nawet wcześniej.

  • Gochaa dodano 11 lat temu

   Pewnie, PO leci w dół na łeb, na szyję, a PiS w górę co raz bardziej. Innych graczy nie widać. Więc dla liderów tej klasyfikacji może być tylko lepiej. W samorządzie PiS wprowadzi podobną ilość radnych, a p. Kudelski wygra w cuglach, bo innego kandydata nie widać.

   • siedlce dodano 11 lat temu

    no i co kolejne 4 lata zmarnowane, ani nic z UE nie dostaniemy (bo wszystkie wnioski przepadają) ani z kasy rządowej/ministerialnej ani od marszałka.

    Po za tym p. Kudelki chce iść na Wiejską porządzić, bo już emerytura za pasem.

   • długodystansowiec dodano 11 lat temu

    PiS na fali jest raptem od 3 m-cy. Ale tu i ówdzie niektórym się wydaje, że złapali już Pana Boga za nogi. A fala ma to do siebie, że się wznosi i że opada. Do wyborów samorządowych mamy 14 miesięcy, do parlamentarnych 26 miesięcy. To długi czas i wiele zwrotów akcji przed nami. Wątpię aby PiS wytrzymał ten dystans bez zadyszki i wpadek.

    • długodystansowiec dodano 11 lat temu

     A nawet jeśli wygrałby PiS wybory parlamentarne, to z braku możliwości zbudowania spójnej koalicji z jakimkolwiek ugrupowaniem, mamy na 100% przedterminowe, ponowne wybory po roku, max 2 latach ich rządów.

 3. Siedlczanin dodano 11 lat temu

  patrząc na całą klasę polityczną to wygrał marny z najmarniejszych.

 4. Maciek dodano 11 lat temu

  Senator Górski nie jest z Mińska Mazowieckiego!!!!
  Pomieszanie z poplątaniem w tym tekście macie.

 5. "politycy" dodano 11 lat temu

  poseł Kudelski , tam dopiero sobie odpocznie, odpowiedzialności nic, pracy conieco, żyć nie umierać, a tu w mieście kredyty do spłaty, wcale się nie dziwię że ciągnie go do posłowania. Będzie tylko na przecinacnie wstegi przyjeżdżał.

  • dr dodano 11 lat temu

   Zastanawia mnie fakt kto przed każdymi wyborami puszcza plotkę o poselskich aspiracjach obecnego prezydenta. Kto i jaki ma w tym cel? Plotka, zero styczności z prawdą.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?