SPIN

Prapremiera spektaklu Calineczka

Aneta Borkowska niedziela, 13 października 2013, 15:39 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W czwartek (24 października) o godz. 18. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się prapremiera spektaklu „CALINECZKA” w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu adeptów Szkoły Tańca do Caro Dance oraz solistów Teatru Tańca Caro Dance.

Będzie to taneczna opowieść dla dzieci na podstawie najpiękniejszej, najbardziej znanej baśni H. Ch. Andersena. Historia malutkiej dziewczynki, mniejszej od ludzkiego kciuka, która z racji swoich rozmiarów znajduje się w ciągłym niebezpieczeństwie. Dziewczynka – pełna wrażliwości i dobroci dla innych – odważnie podróżuje po świecie. Każdy, kogo spotyka na swojej drodze, próbuje ją zmienić na swoje podobieństwo. Calineczka w porę jednak zrozumie kim jest, o czym marzy, gdzie w jej życiu znajduje się szczęście.

Około 60 tancerzy w bajecznych strojach na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i feeria barw gwarantują doskonałą zabawę nie tylko dla najmłodszych widzów.

Bilety: dzieci – 10zł, dorośli – 20zł. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 w. 37

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?