SPIN

Wystąpi Grupa MoCarta – wygraj bilet

Aneta Borkowska niedziela, 13 października 2013, 15:11 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 22 października o godz. 19.30 na kolejną odsłonę cyklu II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, organizowanego wspólnie z Ale! Teatr. Tym razem na scenie wystąpi Grupa MoCarta z koncertem i spektaklem w jednym „FRAK’N’ROLL”.

Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy o ambicjach kabaretu muzycznego. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi. Ich skecze polegają głównie na zabawie wszelkiego rodzaju muzyką. Wymagają od widza znajomości podstawowych melodii jak „Gdy strumyk płynie z wolna”. Przychodzi im to łatwo, jakby naturalnie, co sprawia, że przyjemnie się patrzy na ich występ. Są zabawni i błyskotliwi. Na ich występach nikt się nie nudzi. Frak’n’Roll powstał w latach 50-tych osiemnastego wieku. Frak’n’Roll to styl życia (monogamia, woda niegazowana i muzyka klasyczna), a my – Grupa MoCarta jesteśmy prawdziwymi Frak’n’Rollowcami. W koncercie/spektaklu „Frak’n’Roll” znajdą się zupełnie nowe utwory Grupy MoCarta oparte jak zwykle na największych przebojach muzyki klasycznej. „Frak’n’Roll” to elegancki humor i dużo dobrej muzyki.

Obsada: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk.
Bilety: 65 zł

źródło: CKiS (reklama)

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na spektakl który odbędzie się o godz. 19.30. Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” w temacie wpisując: Grupa MoCarta. Zgłoszenia należy przesłać do 18 października do godziny 18.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!! Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych program.

2 komentarze

  1. bigzbig dodano 8 lat temu

    …chętnie bym skorzystał z zakładki "KONTAKT" ale jakby nie była uaktywniona, widocznie ktoś zapomniał się spiąć :))))))

    • Beata Głozak dodano 8 lat temu

      Zakładka "KONTAKT" jest aktywna cały czas – to koperta na zielonym tle tuż obok wyszukiwarki na stronie. Nie podłączyłyśmy przekierowania z tej strony co już zostało naprawione.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?