SPIN

Spektakl „KLUB MĘŻUSIÓW” – wygraj bilet

Aneta Borkowska czwartek, 17 października 2013, 11:12 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 25 października o godz. 16.45 i 19.30 na kolejną odsłonę cyklu II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, organizowanego wspólnie z Ale! Teatr. Tym razem będzie to spektakl „KLUB MĘŻUSIÓW”.

Czterej przyjaciele – Karol, Roland, Andi i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nieużywanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon?

„Klub mężusiów” to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeńskich. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów – kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

Obsada: Krzysztof Tyniec, Cezary Morawski, Bogdan Kalus, Michał Milowicz,
Reżyseria: Andrzej Rozhin,
Bilety: 80zł, 70zł, 60zł.

źródło: CKiS (reklama)

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na spektakl który odbędzie się o godz. 19.30. Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać nazwiska dwóch aktorów występujących w spektaklu. Zgłoszenia należy przesłać do 22 października do godziny 18.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!! Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych program.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?