SPIN

Kameralna Natalia Niemen

Aneta Borkowska poniedziałek, 28 października 2013, 10:02 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W czwartek (7 listopada) o godz. 19. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w koncercie zatytułowanym „Natalia Niemen KAMERALNA” przed siedlecką publicznością wystąpi Natalia Niemen.

W kameralnym koncercie, artystka w duecie z Pawłem „Bzimem” Zareckim – pianistą i aranżerem, poza kompozycjami własnymi wykona wybrane utwory twórców bliskich jej sercu (m.in. Czesława Niemena) oraz improwizacje – dźwięki, które wybrzmią tylko raz, specjalnie tego wieczoru.

Natalia Niemen to piosenkarka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Od ponad dekady współpracuje z zespołami New Life i TGD. Zarówno w tworzeniu muzyki, jak i w wyrazie wokalnym artystka inspiruje się starym rhythm’n’ bluesem, rock’n’rollem, ekspresją pieśniarzy flamenco, ale także chorałem gregoriańskim i muzyką cerkiewną. Osobowość i głos artystki należą do jednych z najbardziej charakterystycznych i nietuzinkowych dzisiejszej muzyki polskiej.

ZAPROSZENIA do odbioru  w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 wew. 37,ul. Bpa I. Świrskiego 31, 08 – 110 Siedlce.

źródło: CKiS / fot. Tomasz Wiazowski (reklama)

Komentarze (1)

  1. ewa dodano 11 lat temu

    Brak już miejsc

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?