SPIN

Spektakl „EN VOGUE” – wygraj bilet

Aneta Borkowska środa, 6 listopada 2013, 10:07 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 15 listopada o godz. 19.30 na kolejną odsłonę cyklu II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, organizowanego wspólnie z Ale! Teatr. Tym razem będzie to spektakl „EN VOGUE”.

Czym innym jest moda, jeśli nie przybieraniem pozy, wchodzeniem w rolę, wkładaniem maski? Sztukę tę do perfekcji opanowała Dana Horn , 42-letnia archeolożka – seksowna, inteligentna, błyskotliwa i niezależna bohaterka sztuki „enVouge”. Okazuje się jednak, że żadna z tych cech nie zapewnia kobiecie szczęścia. Dana – profesor Yale – w czterech ścianach swojego penthouse’a zajada nie tylko chipsy, ale także samotność i frustrację. Zamiast brać z życia garściami, wykorzystując atrybuty swojej kobiecości, Dana czeka… na mężczyznę . To, co dla innych jest oczywiste (Artur to niesiony przez wiatr dmuchawiec ), ona nazywa wolnością i przestrzenią w ich związku.

„enVogue” to komedia szyta na miarę przewrotności kobiecej natury. Krzywe zwierciadło, w którym kobieta zobaczy cząstkę siebie i dystansem się również z siebie pośmieje, a mężczyzna będzie miał szansę odbyć podróż w głąb, nieobliczalnej jak halny, kobiecej duszy. „enVogue” – znakomity aktorski popis Beaty Kawki, Marii Pakulnis, Darii Widawskiej i Kamila Prubana w reżyserii Piotra Grabowskiego. Ten spektakl to jak dobrze doprawiona margarita. Gwarantuje niezapomnianą ucztę!

Obsada: Maria Pakulnis, Beata Kawka, Daria Widawska, Kamil Pruban,
Reżyseria: Piotr Grabowski,
Bilety: strefa I – 80zł; strefa II – 70zł; strefa III – 60zł,

źródło: CKiS (reklama)

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na spektakl który odbędzie się o godz. 20. Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać nazwiska dwóch aktorów występujących w spektaklu. Zgłoszenia należy przesłać do 12 listopada do godziny 18.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!! Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych program.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?