SPIN

Podsumowanie konkursu „List do ojca”

Aneta Borkowska wtorek, 19 listopada 2013, 14:35 Społeczeństwo

Dzisiaj (19 listopada) w Szkole Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej odbyło się podsumowanie etapu okręgowego konkursu „List do ojca” organizowanego przez Komisję Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Cyryla i Metodego.

Celem konkursu było skierowanie uwagi na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka, zaangażowanie jak największej liczby szkół w propagowanie roli ojca w budowaniu harmonii rodzinnej i procesie wychowawczym dzieci oraz propagowanie przykładów dobrego godzenia życia rodzinnego z pracą zawodową ojców.

Przedmiotem konkursu była praca pisemna na temat: „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?” opisująca relacje z ojcem, ojczymem lub ojcem zastępczym. Prace oceniane były według kryteriów: samodzielność pracy, szczerość i autentyczność, umiejętność pokazania roli ojca we własnym życiu dziecka – uczestnika  oraz w jego rodzinie, forma i staranność pracy.

Laureatką została Aleksandra Sowa – uczennica  Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach. Nagrody i dyplomy wręczał senator Waldemar Kraska.

Poniżej lista osób nagrodzonych i wyróżnionych:
I miejsce – Tomasz Buczyński– Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sokołowie Podlaskim,
II miejsce – Martyna Kondraciuk– Szkoła Podstawowa Nr 10 w Siedlcach,
III miejsce – Joanna Żochowska– Zespół Oświatowy w Bielanach,

Wyróżnienia :
Paweł Piotrowski – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sokołowie Podlaskim, Paulina Aftyka– Szkoła Podstawowa Nr 10 w Siedlcach, Konrad Jówko– Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niecieczy, Natalia Soćko– Szkoła Podstawowa Nr 10 w Siedlcach, Patryk Kałan– Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostowie.

autor: Daniel Wiszniewski, dyrektor SP nr 10

Komentarze (1)

  1. Co tam pan senator robi??? dodano 8 lat temu

    Do Sokołowa niech wraca czym prędzej, do PiSu swojego kochanego!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?