SPIN

Sesja miejska: Adam Tomczuk odchodzi z STS

Aneta Borkowska piątek, 29 listopada 2013, 13:21 Aktualnie

Adam Tomczuk dzisiaj podczas sesji miejskiej ogłosił, że odchodzi z Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego.

Dwa miesiące temu przez zbieg okoliczności otrzymałem możliwość objęcia funkcji przewodniczącego komisji sportu i wczoraj się dowiedziałem, że zarząd STS nie polecił mnie na tę funkcję. Jestem już ponad 8 lat członkiem Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego, byłem lojalny i oddany nawet wtedy gdy inni odeszli po przegranych wyborach prezydenckich. W związku z tym informuję, że nie chcę pracować z takimi ludźmi i przepraszam tych których zawiodłem. Rezygnuję z STS.

 

 

 

10 komentarzy

 1. subiektywny-obiektywny dodano 10 lat temu

  te słowa jak i to oburzenie to jakaś kpina chyba

 2. Stanisław dodano 10 lat temu

  STS – Siedleckie Towarzystwo Stanowiskowe, PiS – Pieniądze i Stanowiska , PO – Pieniądze, Oszustwa 😀

 3. szatan dodano 10 lat temu

  Nie mam stanowiska to zostawiam was i idę do konkurencji ponieważ oni mi dadzą to co chcę.Zabrali przyszłe koryto nie będę z wami siedział.

 4. Piaskownica dodano 10 lat temu

  to właściwe miejsce dla tego "radnego"

 5. co za poziom dodano 10 lat temu

  do tych, co nie wiedzą: radny Tomczuk JEST przewodniczącym komisji sportu a obraził się na kolegow z STS dlatego, że nie kibicują mu na tym stanowisku.

 6. juznienaiwny dodano 10 lat temu

  ,,, dopiero jak został radnym, żałosne

 7. Julek dodano 10 lat temu

  skoro odchodzisz z STS bo nie dali Ci stołka, to odejdź z Rady Miasta.

 8. rzygam dodano 10 lat temu

  Prezciez w STS to ciezko znalezc kogos kto dba o dobro mieszkancow a nie o swoj tylek. Ci ludzie dla $$$ zrobia praktycznie wszystko! Czyzby Sochacka stala sie synonimem wyrazenia "polityczna prostytutka"?

 9. Leon dodano 10 lat temu

  Nie wiem czy STS a szczególnie Rada Miasta "udźwignie taką stratę". Może trzeba ogłosić nowe wybory, bo jak taki "wybitny" Radny się obraził to może trzeba rozwiązać Radę lub zdelegalizować STS? Kpina i durnota. Wystarczy posłuchać Radnego Tomczuka, żeby wyrobić sobie zdanie na temat tego Pana. Ciekawe gdzie się teraz będzie chciał przykleić do PO czy PiS? No bo jak będzie wspierał synka i siedlecką piłkę ręczną z siedzibą w Łosicach?

 10. Osikowy kołek potrzebny! dodano 10 lat temu

  STS to emerycka frakcja, gdzie już mocno wieje sandałem. Zauważyliście, że oni ożywiają się w okolicy Wszystkich Świętych (polityczne zoombie) i z puszkami w rękach przed bramami cmentarzy pozyskują JEDYNE realne pieniądze "z zewnątrz" w całej swojej historii. Przydałby się osikowy kołek…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?