SPIN

POLICJA: Dwa wypadki w dwa dni

Aneta Borkowska czwartek, 12 grudnia 2013, 15:09 Aktualnie

Mając 3 promile wiózł 6 – letnie dziecko

Wczoraj (11 grudnia) około godz. 19:05 w miejscowości Podnieśno doszło do wypadku drogowego. Kierujący vw passatem 35 – letni mieszkaniec pow. siedleckiego, przewożąc w aucie 6 – letniego syna, dachował ww. samochodem. Nieodpowiedzialny ojciec miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący pojazdem VW Passat, jadąc od strony Sokołowa Podlaskiego w kierunku Siedlec, z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie do rowu, gdzie samochód dachował. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci urazu głowy doznał podróżujący w aucie 6 – letni chłopczyk, będący synem sprawcy. Obydwaj uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Podczas przeprowadzonego badania stwierdzono, że ojciec w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Obecnie okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśniane są przez policjantów z KP w Mokobodach.

Wypadek w Chodowie

Dzisiaj (12 gridnia) około godz. 6.10 w Chodowie na ulicy Sokołowskiej doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia audi i mazdy poszkodowanych zostało 2 jego uczestników.

Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący audi 30 – letni mężczyzna, jadąc od strony  Siedlec w kierunku Sokołowa Podlaskiego, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu mazda i uderzył w jego tył. W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało 2 osoby podróżujące mazdą, tj. 42 – letni kierowca samochodu i 45 – letnia pasażerka tego auta. Ruch w miejscu zdarzenia, które znajdowało się na drodze krajowej 63, do chwili zakończenia pracy policjantów odbywał się wahadłowo. Jak potwierdzono to podczas przeprowadzonych badań, kierujący byli trzeźwi. Obecnie okoliczności wypadku szczegółowo wyjaśniane są przez policjantów z KMP w Siedlcach.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?