SPIN

Sylwester na Placu

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 grudnia 2013, 10:15 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

sylwester na placu

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców 31 grudnia (wtorek)  na Sylwester na Placu. Na scenie wystąpi zespół Orkiestra Dni Naszych, wszystkim zgromadzonym życzenia noworoczne złoży Wojciech Kudelski, prezydent miasta. Będą konkursy z nagrodami i oczywiście na koniec  pokaz sztucznych ogni. Start imprezy o godzinie 23.

(reklama)

12 komentarzy

 1. Monika dodano 8 lat temu

  To się wysilili …

 2. paty dodano 8 lat temu

  Jak co roku z grubej rury sylwester w Siedlcach 😛 Prawie jak dni Siedlec w tym roku 😀 Brawo prezydencie

  • traktorzysta dodano 8 lat temu

   a co prezydent ma tutaj do rzeczy? jest organizator napisany w pierwszych słowach, a więc brawo MOK, można do Japonii LUZ wysłać? to teraz trzeba Orkiestrą Dni Naszych się ratować

 3. wincenty dodano 8 lat temu

  No przecież Woszczyński ma pieniążki na LUZy swojej żonki która tańca uczyła się na wiejskich potańcówkach pod Siedlcami. Trzeba wysyłać swoich podopiecznych do Japonii i na to się zawsze pieniążki znajdą, bo żona kazała, a Mariusz posłusznie kasę załatwi i synek skorzysta z publicznych pieniędzy. Tak się bawią za pieniądze mieszkańców. A na Sylwestra nie ma bo są ważniejsze, rodzinne imprezy.

 4. Do traktorzysty dodano 8 lat temu

  Luz do Japonii poleciał na zaproszenie organizacji polsko-japońskiej na koncerty, a za bilety tancerze zapłacili sami a nie miasto. Na miejscu mieli wszystko. można pozazdrościć. Ich talent zostal przez Japonczykow znowu doceniony: koncerty, spektakl, warsztaty spotkaly się z serdecznym przyjęciem, dzielili się również opowieściami o swoim mieście i kraju i mieszkających w nim dobrych ludziach. Tym samym nie przyczynili się do kryzysu w budżecie miasta i nie zabrali pieniędzy przeznaczonych na petardy i sztuczne ognie. Rady dla traktorzysty: może by tak na wiosnę pole zaorał l sam coś dobrego zasiał i zebrał. Świat czeka z otwartymi rękami na ludzi z talentem. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

 5. Wincenty dodano 8 lat temu

  Na petardy i sztuczne ognie na Placu dla Wincentego i traktorzysty ogłaszamy zbiórkę do puszek wśód dzieci z Luzu. Luz wrócił z Mistrzostw Świata z medalami, Wcześniej we Włoszech zostali kilkukrotnymi Mistrzami Europy…wiejskie potańcówki;),Teraz zgnoić, poniżyć, bo pewnie kogoś okradł skoro śmiał wyjechać. Dzieci również płaciły za pobyt same.. Spektakl Szkło został sfinansowany ze środków na rozwiązywania problemów alkoholowych. Szkło grane było w Siedlcach, Hamamatsu i w Warszawie, a Bartek za finałową etiudę dostał podczas Gdańskiego Festiwalu pierwszą nagrodę. Od przyszłego roku znowu w Siedlcach. Zobacz trailer, ile tu znienawidzonych nazwisk. Polecam, a może i nie, bo to trudny temat jak dla tak prostych ludzi jak wincenty i traktorzysta. http://m.youtube.com/watch?v=pp_Oj996XT0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Dpp_Oj996XT0

  • traktorzysta dodano 8 lat temu

   Dziękuję za nazwanie mnie prostakiem. Tyle wymieniłaś tu "sukcesów", że my szaraczki to faktycznie tylko "prostakami" możemy się tytułować. P.S. Środki na rozwiązywanie problemów alkoholowych pochodzą m.in. ode mnie, a więc z podatków. Również wesołych świąt.

   • Magda dodano 8 lat temu

    A ode mnie pieniądze są na drogi, a ja nie mam samochodu i mam gdzieś że komuś dziury przeszkadzają. I idą na opłatę za pokropienie przez księdza, a jestem niewierząca.
    Nie jestem ani z Luzu ani z caro, ani rodzicem tańczących dzieci. Ale ile można czytać o tym samym.

    • wincenty dodano 8 lat temu

     Nikt szanownej pani nie karze tego czytać … Nie przeszkadzało by to nam … ale skoro mają na LUZy które nikomu do szczęścia nie są potrzebne niech mają z czego zrobić Sylwestra na miarę XXI wieku a nie jakaś chałtura i obsługa która nie wie co robi …

     • antywincent dodano 8 lat temu

      Weź ty się wincenty ogarnij!!!!
      Sam sobie zorganizuj imprezę a nie żądasz aby ktoś dla ciebie to zrobił.
      Żal ci d..e ściska że dzieciaki mają gdzie rozwijać swoje talenty??? Za zajęcia zarówno w Luz jak i Caro rodzice płacą!!! Dzięki temu dzieci się fajnie rozwijają, mają jakieś pasje, osiągają sukcesy, są wrażliwsze, przeżywają fajne przygody i wiele się uczą. Może dzięki temu nie wyrosną z nich takie malkontentyczne d..i jak z ciebie.

 6. elżbieta dodano 8 lat temu

  (…)zmodyfikowane odczep się od dyrektora mok w siedlcach pana WOSZCZYŃSKIEGO niemasz czego się czepić gburze to czem się lejców od furmanki a ty obrażasz zespół panią WOSZCZYŃSKĄ nie podoba ci się taniec tego zespołu to nie oglądaj a oni nie bioą pieniędzy z kasy miejskiej tylko rodzice tych dzieci płacą za wszystko a co do syna WOSZCZYŃSKICH TO WARA OD NIEGO ON UCZY SIĘ A ZA NAUKĘ PŁACĄ RODZICE CHCESZ KŁOPOTÓW TO BĘDZIESZ MNIAŁ A JAK CI SIĘ NIE PODOBA SYLWESTER NA PLACU DO OBORY

 7. gośc dodano 8 lat temu

  To jest właśnie typowy Polak, który niczego nie pochwali i nie doceni. Wystarczy, że komuś się powiedzie, wtedy pluje na niego jadem i zieje nienawiścią.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?