SPIN

Nowy zawodnik w Pogoni. Dwóch jest na testach

Aneta Borkowska poniedziałek, 13 stycznia 2014, 14:34 Aktualnie, Sport

Piotr Kosiorowski został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce. Doświadczony pomocnik związał się z siedlecką drużyną do czerwca z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Dodatkowo nasz klub testuje dwóch zawodników, a są nimi: Mateusz Magdziak oraz Krzysztof Cegiełka.

Pierwszy z nich jest zawodnikiem Zagłębia Lubin, natomiast drugi piłkarzem Ursusa Warszawa. Obaj zawodnicy są młodzieżowcami.

Piotr Kosiorowski (ur. 5 stycznia 1981) do Pogoni trafił z I ligowej Sandecji Nowy Sącz, w której występował przez ostatnie dwa lata. Wcześniej przez kilka sezonów reprezentował barwy Dolcana Ząbki, KSZO Ostrowiec Św. oraz Świtu Nowy Dwór Maz., gdzie regularnie występował na boiskach I ligowych. Zawodnik ma również za sobą występy w Ekstraklasie w drużynie Polonii Warszawa, której jest wychowankiem.

tekst: MKP Pogoń Siedlce

2 komentarze

  1. fan dodano 8 lat temu

    Powiem szczerze że jest to ciekawy transfer.
    W ostatnim klubie był kapitanem drużyny i odszedł z własnej inicjatywy:)

  2. siedlecki kibic dodano 8 lat temu

    Cieszę się, że piłkarze z "Pogoni" tak wysoko zaszli. Życzę Im aby w 2014 r, tak grali aby osiągali sportowe sukcesy, podobnie zarządowi Pogoni.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?