SPIN

Zmiany w MPK na czas remontu

Aneta Borkowska środa, 5 marca 2014, 09:04 Aktualnie

Od 7 marca od godziny 19.30 rozpoczynają się roboty związane z modernizacją wiaduktu kolejowego na ulicy Partyzantów. W związku z tym Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji na czas całkowitego zamknięcia ruchu pod wiaduktem wprowadza następujące zmiany tras:

– z przystanku autobusowego Świętojańska autobusy linii nr: 2, 3, 8, 9, 10, 16, 17 kursowały będą ulicami: Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Warszawska, Monte Cassino i dalej swoją trasą,

– autobusy linii nr 2, 8 z Wołyniec i Żelkowa oraz rozpoczynające swój bieg z pętli Leśna – linia nr 3 kursowały będą na objeździe ulicami: Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą,

–  autobusy rozpoczynające swój bieg z pętli Kurpiowska – linie nr 10, 17 oraz ta która rozpoczyna na Unitów Podlaskich – linia nr 16 będą kursowały na objeździe ulicami: Kraszewskiego, Mazurska, Monte Cassino, Warszawska, Piłsudskiego, Wojska Polskiego, 3-go Maja i dalej swoją trasą.

Powyższe zmiany przy całkowitym zamknięciu ruchu pod wiaduktem wymuszają wyłączenie z eksploatacji przystanków: Partyzantów Artyleryjska, Partyzantów Zbrojna, Partyzantów  J. Chełmońskiego.

Na całej trasie objazdowej obowiązują wszystkie przystanki autobusowe.

źródło: MPK w Siedlcach Sp. z o.o.

3 komentarze

  1. xyz dodano 7 lat temu

    Na jakim przystanku "3" będzie można wsiadać w zastępstwie za przystanek Partyzantów Artyleryjska? Taka informacja jest bardzo ważna, gdzie trzeba się udać na zastępczy przystanek. Ogólna trasa podana wyżej nic nie daje.

  2. Paweł dodano 7 lat temu

    Na monte cassino kolo szkoly muzycznej

  3. mig dodano 7 lat temu

    Jak już siedzisz w internecie to wejdź sobie na stronę MPK, gdzie masz podane trasy wszystkich linii i przystanki. To nie takie trudne.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?