SPIN

W piątek poznamy „Ośmiu Wspaniałych”

Aneta Borkowska środa, 2 kwietnia 2014, 16:53 Aktualnie

W najbliższy piątek w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury poznamy laureatów siedleckiego etapu ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Spośród tej grupy wyróżniających się uczniów wybrany zostanie jeden, który będzie reprezentował nasze miasto w dalszym etapie konkursu. Kolejne zmagania odbędą się w dniach 19-20.04 w Warszawie. Laureatów Ogólnopolskich poznamy w czerwcu.

Przypomnijmy, że konkurs ma wypromować młodych, którzy działają na rzecz swojego otoczenia. Uczniowie zgłaszani byli przez szkoły, a laureatów wyłania powołana do tego komisja. W ubiegłym roku nasze miasto reprezentowała Karolina Szaniawska, która na szczeblu ogólnopolskim zdobyła wyróżnienie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?