Medale dla Marciszewskiego i Mikołajczuk

Beata Głozak wtorek, 8 kwietnia 2014, 00:22 Sport

Marcin Marciszewski i Kinga Mikołajczuk z klubu TKKF Siedleckie bardzo dobrze spisali się na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców K1 Rules rozgrywanych od 4 do 6 kwietnia w Głogowie.

Najlepszym w kategorii wagowej 71 kg. okazał się reprezentujący Siedlce młodzieżowiec Marcin Marciszewski, który zajął 1. miejsce zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski. Bardzo dobry występ zaliczyła też Kinga Mikołajczuk (kat. 52 kg.), która  wywalczyła 2. miejsce, zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski. W imprezie wzięło udział 235 zawodników z 58 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu.

info: Andrzej Garbaczewski/opr. bg