SPIN

Aleksandra Węglewicz w ćwierćfinale!!!

Beata Głozak sobota, 3 maja 2014, 21:14 Kultura

W pierwszym odcinku „na żywo” programu „The Voice of Poland” emitowanym w telewizyjnej Dwójce siedlczanka wykonała utwór „Na szczycie” GrubSona. Hip-hopowa piosenka dała jej awans do ćwierćfinału popularnego talent show.  

Aleksandra, będąca w grupie Marka Piekarczyka wykonała utwór z gatunku, który nie należy do jej ulubionych. Członkini chóru Sound’n’Grace najlepiej czuje się w soulu. Trenerzy docenili jednak pracę siedlczanki. Tomsonowi jej występ przypomniał Mary J. Blige.

– Ty jesteś Aleksandra, a nie jakaś tam panienka zza oceanu. Wszyscy myśleli, że polegniesz w tym utworze, a ja w Ciebie wierzyłem i bardzo, bardzo chciałem usłyszeć jak to jeszcze można wykonać – powiedział z kolei po występie Węglewicz Marek Piekarczyk.

Ostatecznie Aleksandra awansowała do kolejnego etapu programu dzięki głosom telewidzów, którzy w głosowaniu smsowym wybierali po dwie osoby z każdej drużyny.

 

3 komentarze

  1. y. dodano 7 lat temu

    telewizja kłamie.

  2. muzyk dodano 7 lat temu

    Szacun Tobie. Było bardzo dobrze. Ale myślę , że Maro teraz tak tłumaczy, że nie chciał Cię wpuścić na minę. Nie przypuszczał, że poradzisz. BRAVO!!!

  3. Marcela dodano 7 lat temu

    Brawo dla Oli. Następny etap mam nadzieję – to półfinał i trzymam mocno kciuki.:)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?