SPIN

Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka

Aneta Borkowska piątek, 23 maja 2014, 08:13 Sport

wedkarze caly

W niedzielę (1 czerwca) odbędzie się Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Głównym punktem programu będą spławikowe zawody wędkarskie. Piknik połączony będzie z imprezą sportowo-rekreacyjną i odbędzie się nad siedleckim Zalewem.

Zapisy dzieci w wieku 0-14 lat prowadzone będą od godziny 7:30 na grobli od strony zajazdu „Hetman”. Planowane jest rozegranie jednej, dwugodzinnej tury, od godziny 8:30. Rodziców, których dzieci zechcą wziąć udział w zawodach organizatorzy proszą o punktualne przybycie i posiadanie dokumentów potwierdzających wiek zawodnika ze względu na podział na trzy kategorie wiekowe startujących: kategoria „maluchów” (0-6 lat) kategoria „dzieci” (7-10 lat) oraz kategoria „młodzików” (11-14 lat).

Po sygnale „zakończenie łowienia” sędziowie podejdą do każdego z zawodników w celu zważenia i wypuszczenia ryb. Po tym fakcie wszyscy uczestnicy i opiekunowie zaproszeni są do „Stanicy nad Zalewem”, gdzie odbędzie się dekoracja zwycięzców oraz wręczenie upominków dla wszystkich uczestników.

Organizatorzy postarają się o zapewnienie dobrej atmosfery i miłego spędzenia czasu przez uczestników zawodów, ich opiekunów oraz osób towarzyszących.

Organizatorami imprezy są wędkarze z siedleckich kół nr 1, 2, 33, 34 oraz 48 zrzeszeni w Polskim Związku Wędkarskim.

źródło: Mariusz Zamyłko, Koło nr 48 „Refleks” Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?