SPIN

Święto siedleckiego więzienia

Aneta Borkowska piątek, 6 czerwca 2014, 13:20 Ostatnie galerie

Dzisiaj w naszym mieści odbywają się uroczyste obchody 170 – lecia istnienia Zakładu Karnego w Siedlcach. Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia.

7 komentarzy

 1. xed dodano 7 lat temu

  Nie dość że straszy w centrum miasta to jeszcze ulice blokują.Ile miasto zyskało by gdyby ten teren został odblokowany. Więzienie na przedmieścia najlepiej w środku Sekuły!

 2. Jan Kowalski dodano 7 lat temu

  To jakaś choroba psychiczna aby świętować jubileusz zakładu karnego

 3. dron siedlecki dodano 7 lat temu

  No i to jest temat na baner na rondzie. Twórcy reklamy do dzieła! Zdjęcia już macie brakuje tylko hasła. Teraz jest "miasto przeciwne spacerom to może tym razem Siedlce – miasto przyjazne paradom?" A osadzeni mieli bezpośrednią transmisję do cel z wydarzenia?

 4. będzie dodano 7 lat temu

  Więzienie było jest i będzie nawet jak byłby wybudowany nowy na peryferiach to stary i ta zostanie bo to zabytek i zburzyć go nie wolno a jeżeli ktoś gada durnoty takie jak prezydent siedlec że przerobi się go na hotel to jest d….m żaden konserwator zabytków się na to nie zgodzi

 5. echo dodano 7 lat temu

  Kolumna do kościoła marsz! Czyżby w więzieniu zatrudniali samych katolików?

 6. xed dodano 7 lat temu

  Do "będzie" a kto mówi o burzeniu człowieku,
  konserwator chyba nie miał by nic przeciwko gdyby budynek więzienia zmienił funkcję. Zabytkowy jest budynek, funkcję można zmienić. Za czasów księżnej Ogińskiej gdy więzienie było na obrzeżach nie był to problem. Dziś fakt istnienia takiego przybytku w samym centrum miasta jest żenujący. To tylko kwestia posiadania odpowiednio wpływowych polityków lokalnych którzy potrafili by uregulować ten temat na szczeblu krajowym. Swoją drogą bardzo dziwię się że mieszkańcom aż tak bardzo nie przeszkadza fakt istnienia więzienia w centrum miasta i konieczność patrzenia na niego co dziennie. Chyba się przyzwyczaili, dla przyjezdnych to jest kuriozum.

 7. będzie dodano 7 lat temu

  Do xed jakie kuriozum pewien polityk z siedlec zresztą idiota powiedział kiedyś że w innych miastach zakłady karne są na obrzeżach miast i palną bzdurę bo akurat w polsce 80% zakładów mieści się w centrum miast

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?