SPIN

Premiery w NoveKino w lipcu

Aneta Borkowska piątek, 27 czerwca 2014, 21:56 Aktualnie

Wszystkim miłośnikom kina podajemy daty premier filmowych jakie wejdą na ekran w NoveKino Siedlce w lipcu. Czekają filmy akcji, dramaty, filmy akcji, komedie, a także bajki dla najmłodszych widzów.

4 lipca

gang wiewiora „Gang Wiewióra”

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly’ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich… na całą zimę.

reżyseria: Peter Lepeniotis,
scenariusz: Lorne Cameron, Peter Lepeniotis,
gatunek: animowany/komedia/przygodowy,
kraj produkcji: Kanada, USA, Korea Południowa,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 86 minut,

BLENDED– „Rodzinne rewolucje”

Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren i Jim zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

reżyseria: Frank Coraci,
scenariusz: Ivan Menchell, Clare Sera,
aktorzy: Adam Sandler, Drew Barrymore, Kevin Nealon,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 117 minut,

zacznijmy od nowa– „Zacznijmy od nowa”

Ona – Gretta, początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On, mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną, jego kontakt z dorastającą córką  słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

reżyseria: John Carney,
scenariusz: John Carney,
aktorzy: Keira Knightley, Mark Ruffalo, Hailee Steinfeld,
gatunek: komedia/muzyczny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 104 minuty,

zbaw nas od zlego– „Zbaw nas ode złego”

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz, który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste.

reżyseria: Scott Derrickson,
scenariusz: Paul Harris Boardman, Scott Derrickson,
aktorzy: Eric Bana, Édgar Ramírez, Olivia Munn,
gatunek: horror/kryminalny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 118 minut,

11 lipca

ewolucja planety malp– „Ewolucja planety małp”

Kontynuacja “Genezy planety małp”, w której poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka. Rosnąca w siłę rasa genetycznie zmutowanych małp pod wodzą Cezara zmaga się z grupą ludzi, którzy przetrwali atak śmiertelnego wirusa, siejącego spustoszenie dziesięć lat wcześniej. Rozejm, który udaje im się osiągnąć, okazuje się krótkotrwały. Świat staje na krawędzi wojny, której zwycięzcy staną się dominującym gatunkiem na Ziemi.

reżyseria: Matt Reeves,
scenariusz: Rick Jaffa, Amanda Silver, Mark Bomback,
aktorzy: Gary Oldman, Keri Russell, Judy Greer,
gatunek: akcja/dramat/science-fiction,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

18 lipca

samoloty 2– „Samoloty 2”

Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater…

reżyseria: Roberts Gannaway,
gatunek: animowany/familijny/komedia/przygodowy,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

noc oczyszczenia– „Noc oczyszczenia: Anarchia”

Młoda para musi walczyć o przeżycie, ponieważ podczas corocznej „Nocy oczyszczenia” zepsuł im się samochód, co uniemożliwiło im ukrycie.

reżyseria: James DeMonaco,
aktorzy: Michael K. Williams, Carmen Ejogo, Zach Gilford,
gatunek: horror,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

 

 

wiezy krwi– „Więzy krwi”

Dwaj bracia, gliniarz i przestępca, walczą o przetrwanie w świecie, w którym rządzi rywalizacja i przemoc. W mieście, w którym trudno uciec przed przeszłością. Czy miłość może dać nadzieję na nowy początek? Chris wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank, młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i byłą żoną. Kiedy Chris poznaje Natalie, pojawia się nadzieja na nowy początek. Frank spotyka się z Vanessą, byłą dziewczyną zabójcy na usługach mafii. Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie?

reżyseria: Guillaume Canet,
aktorzy: Clive Owen, Billy Crudup, Marion Cotillard,
gatunek: dramat/kryminalny/thriller,
kraj produkcji: Francja, USA,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 127 minut,

step up– „Step Up: All In 3D”

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean, Andie, Moose, Jenny Kido, Eddy, Camille, Jason, Hair, Monster, Vladd i bliźniaki Santiago. Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności.

reżyseria: Trish Sie,
scenariusz: John Swetnam,
aktorzy: Adam G. Sevani, Alyson Stoner, Ryan Guzman,
gatunek: melodramat/muzyczny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

25 lipiec

hercules– „Hercules”

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules, syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.

reżyseria: Brett Ratner,
scenariusz: Ryan Condal, Evan Spiliotopoulos,
aktorzy: Dwayne Johnson, John Hurt, Ian McShane,
gatunek: przygodowy,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,

pozadanie–  „Pożądanie

Elsa to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna wchodzeniu w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

reżyseria: Lisa Azuelos,
scenariusz: Lisa Azuelos,
aktorzy: Sophie Marceau, François Cluzet, Lisa Azuelos,
gatunek: komedia/romantyczny,
kraj produkcji: Francja,
rok produkcji: 2014,

szef– „Szef

Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół – pięknej kelnerki Molly (Johansson), z którą romansuje, swojej byłej żony (Vergara) i jej obecnego partnera (Downey Jr.). Wkrótce jego nowy projekt staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty.

reżyseria: Jon Favreau,
scenariusz: Jon Favreau,
aktorzy: Jon Favreau, Sofía Vergara, John Leguizamo,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 115 minut,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?