SPIN

Święto Policji w Siedlcach

Aneta Borkowska wtorek, 22 lipca 2014, 19:43 Ostatnie galerie

Dzisiaj odbyły się obchody Święta Policji w naszym mieście. Po godz. 15. na Skwerze T. Kościuszki, funkcjonariusze otrzymali awanse zawodowe , a wyróżnionym osobom zostały nadane medale i odznaczenia. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wydarzenia.

6 komentarzy

 1. inka dodano 7 lat temu

  A był kapelan? Modlili się?

 2. rd dodano 7 lat temu

  Kapelan został odznaczony 🙂

  • Twój Ruch Siedlce dodano 7 lat temu

   Za co?

 3. obserwator II. dodano 7 lat temu

  Zupełnie jak za komuny.Najpierw zebranie partyjne,egzekutywa i uroczystości.Medale rąsia buzi i kopa.Dzisiaj do kościoła msza,czy wierzący czy nie ale musi być,kapelan i uroczystości,awans,medal rąsia bez buzi i kopa.Czy ten gość w koloratce to też policjant czy tylko przebieraniec,który zapomniał założyć kiecki i dostał uniform policyjny.Czy ten przebieraniec to ma etat policyjny jeśli tak to winszuję policji apolityczności.Czy dzisiaj za odmowę współpracy z kościołem niczym za komuny odmowa współpracy z kacykami kończyła się zmianą na stanowisku.Kiedyś czyli za komuny rządzili tępi sekretarze a dzisiaj niech każdy sobie dopowie.

 4. Olo dodano 7 lat temu

  A podporucznika komendy słychać było prawie przy Milenium.

 5. xxxxx dodano 7 lat temu

  według opinni dziwię się że w siedlcach jest kogo odznaczać, ale to stary zwyczaj-trudno

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?